Как спечелих 200 лв. за 1 месец - практическо ръководство

dimitkoster

Active Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте, бих искал да ви представя електронната книга “Как да спечелите 200 лв. само за 1 месец - практическо ръководство за начинаещи.”, която ще ви даде практически насоки как в рамките на 1 месец да заработите 200 лв. (аз заработих толкова).
В книгата няма да прочете copy/paste материали от където и да било, няма да намерите суха теория за това как "бихте могли", "евентуално" и "може би" да спечелите пари.

Това е практическо ръководство е насочено към начинаещи, което ще ви води стъпка по-стъпка за това какво точно трябва да направите за да спечелите тези 200 лв.

Ще продам не повече от 20 броя от книгата.

Цената е 9,90 лв. или $6,90 - зависи от начина на плащане - ePay.bg или PayPal.

За първите 5 човека, които направят поръчка ще направя отстъпка от 25% или съответно цената ще бъде 7,40 лв. ако се плаща с ePay.bg или $5,15 ако се плаща с PayPal.

Книгата е във формат PDF и съдържа 14 страници, в които са показани стъпка по стъпка със screen shot както трябва да направите, както и доказателства за извършените плащания.

Ако имате въпроси пишете лично съобщение или на [email protected] (на мейла отговарям веднага).

Очаквам ви!!!
 
Последно редактирано:
От: Как спечелих 200 лв. за 1 месец - практическо ръководство

Ама ти сериозно ли :)....
Тази тема е май за web-tourist.net, там са малките и наивните.
 
От: От: Как спечелих 200 лв. за 1 месец - практическо ръководство

Ама ти сериозно ли :).....

Напълно съм сериозен. Изпратих ти линк на лично. Ако искаш ми повярвай, а ако не искаш недей - това е твое право.
 
От: Как спечелих 200 лв. за 1 месец - практическо ръководство

Един съвет. Нов си, нямаш много мнения. Пусни няколко безплатни ревюта за стари и утвърдили се потребители. И дай малък джокер за работата. Иска ли се се език, уеб сайт, трафик и т.н. Само да не е букс или друга подобна дивотия, че виждам темата как отива в кофата. :)
 
От: От: Как спечелих 200 лв. за 1 месец - практическо ръководство

Благодаря за съвета Ivo1017. Ако имаш интерес с удоволствие бих ти изпратил безплатно копие, срещу ревю от твоя страна.
Джокер за работата - става дума за вид афилиейт. Плащат по 0,70 лв. за всеки препратен и регистриран потребител. Не се иска покупка - само регистрация.
Няма нищо общо с Bux и другите подобни глупости.
 
От: Как спечелих 200 лв. за 1 месец - практическо ръководство

Не благодаря. В други насоки се развивам. Нека някои, които има нужда да го вземе.
 
От: Как спечелих 200 лв. за 1 месец - практическо ръководство

Добре. Приемайки съвета по-горе - 1 безплатно копие срещу ревю.

Другите 19 по описаната по-горе схема, а именно:

Цената е 9,90 лв. или $6,90 - зависи от начина на плащане - ePay.bg или PayPal.

За първите 5 човека, които направят поръчка ще направя отстъпка от 25% или съответно цената ще бъде 7,40 лв. ако се плаща с ePay.bg или $5,15 ако се плаща с PayPal.

Книгата е във формат PDF и съдържа 14 страници, в които са показани стъпка по стъпка със screen shot както трябва да направите, както и доказателства за извършените плащания.

Ако имате въпроси пишете лично съобщение или на [email protected] (на мейла отговарям веднага).
 
От: Как спечелих 200 лв. за 1 месец - практическо ръководство

Хайде, ако не е проблем - изпрати едно копие да видим за какво става въпрос. Безпристрастно мнение ще дам след това.
 
От: Как спечелих 200 лв. за 1 месец - практическо ръководство

Хайде, ако не е проблем - изпрати едно копие да видим за какво става въпрос. Безпристрастно мнение ще дам след това.

Пратих ти лично.
 
От: Как спечелих 200 лв. за 1 месец - практическо ръководство

Най - краткото ръководство за това как спечелих 200 лева за седмица, и много повече след това (не изисква почети никакъв зор, и време, лесно е, за всеки).

5 лесни стъпки да станеш милионер, лесно и бързо:

1. Намираш книга. Променяш я леко, за да нямаш проблеми със собственика (автора).
2. Пускаш я в 3-4 форума за 10 лева парчето. Ако продадеш 20 боря за седмица, ми ето ти ги 200 лева / седмица, можеи повече. :) :)
3. С парите купуваш още книги и правиш същото.
4. Назначаваш персонал който го прави весто теб.
5. Прилагаш наученото и в други области (купуваш нещо, пооправяш го и го продаваш)

Това е.

Нямам НИЩО против автора ан темата и неговата книга. Но моят опит показва, че тези които печелят пари, рядко пишат книги, рядко споделят опита си, рядко учат другите (причини много, една от тях е че повечето хора трудно разбират и осъзнават това, което им се казва). Повечето от хората които ни учат как да спечелим тънат в мизерия и се радват на някой евтин подарък (50 ст. купон за домейн, например)

Дано автора на тази книга е от тези, които имат какво да ни кажат, нещо полезно и практично, което той е научил от личен опит.

Успех.
 
От: Как спечелих 200 лв. за 1 месец - практическо ръководство

Най - краткото ръководство за това как спечелих 200 лева за седмица, и много повече след това (не изисква почети никакъв зор, и време, лесно е, за всеки).

5 лесни стъпки да станеш милионер, лесно и бързо:

1. Намираш книга. Променяш я леко, за да нямаш проблеми със собственика (автора).
2. Пускаш я в 3-4 форума за 10 лева парчето. Ако продадеш 20 боря за седмица, ми ето ти ги 200 лева / седмица, можеи повече. :) :)
3. С парите купуваш още книги и правиш същото.
4. Назначаваш персонал който го прави весто теб.
5. Прилагаш наученото и в други области (купуваш нещо, пооправяш го и го продаваш)

Това е.

Нямам НИЩО против автора ан темата и неговата книга. Но моят опит показва, че тези които печелят пари, рядко пишат книги, рядко споделят опита си, рядко учат другите (причини много, една от тях е че повечето хора трудно разбират и осъзнават това, което им се казва). Повечето от хората които ни учат как да спечелим тънат в мизерия и се радват на някой евтин подарък (50 ст. купон за домейн, например)

Дано автора на тази книга е от тези, които имат какво да ни кажат, нещо полезно и практично, което той е научил от личен опит.

Успех.

В тази книга споделям точно това, за което пишеш, че другите НЕ правят. А именно споделям нещо, което аз направих. Книгата е изцяло моя. Няма и една дума copy/paste от някое ГУРУ. В крайна сметка не обяснявам как да се открие топлата вода или колелото. Просто описвам как да аз карам колелото. Както съм написал това е практическо ръководство - по-скоро Ръководство за употреба, отколкото даване на умни съвети.

Едно копие е изпратено на poltargaista и още едно ще замине към Maverik. Ако има още 1 желаещ за трето копие може да ми пише.

Останалите ги давам както следва;

Цената е 9,90 лв. или $6,90 - зависи от начина на плащане - ePay.bg или PayPal.

За първите 5 човека, които направят поръчка ще направя отстъпка от 25% или съответно цената ще бъде 7,40 лв. ако се плаща с ePay.bg или $5,15 ако се плаща с PayPal.
 
От: Как спечелих 200 лв. за 1 месец - практическо ръководство

Прати ми третото копие.
 
От: От: Как спечелих 200 лв. за 1 месец - практическо ръководство

Джокер за работата - става дума за вид афилиейт. Плащат по 0,70 лв. за всеки препратен и регистриран потребител. Не се иска покупка - само регистрация.

Каква е гаранцията, че ще излъжеш достатъчно хора да се регистрират, за да си заработиш двестата лева?
 
От: От: Как спечелих 200 лв. за 1 месец - практическо ръководство

Гаранция няма в нищо, в което не искаш да направиш. В книгата съм описал методът, по който аз успях на накарам хората да се регистрират. Не съм лъгал никого за нищо.
Към момента имам 385 регистрации или 269,50 лв. Средно на ден правя около 10 нови регистрации. Има дни с повече, а има и дни с по-малко.

Отново казвам, че давам и методите, по които да се привлекат тези регистрации (които са ми помогнали на мен), а не казвам - "намерете си хора".
Ако искаш специално за теб ще направя отстъпка от още 5% и ще получиш книгата за 6,90 лв.
 
От: От: Как спечелих 200 лв. за 1 месец - практическо ръководство

Гаранция няма в нищо, в което не искаш да направиш. В книгата съм описал методът, по който аз успях на накарам хората да се регистрират. Не съм лъгал никого за нищо.
Към момента имам 385 регистрации или 269,50 лв. Средно на ден правя около 10 нови регистрации. Има дни с повече, а има и дни с по-малко.

Отново казвам, че давам и методите, по които да се привлекат тези регистрации (които са ми помогнали на мен), а не казвам - "намерете си хора".
Ако искаш специално за теб ще направя отстъпка от още 5% и ще получиш книгата за 6,90 лв.

Не, не искам отстъпка и не бих взел книгата ти, дори без пари да ми я даваш. Ако караш хората да правят ненужни регистрации, за да изкараш дребни, ще прескоча.
 
От: Как спечелих 200 лв. за 1 месец - практическо ръководство

Остават 4 копия на ниската цена

7,40 лв. ако се плаща с ePay.bg или $5,15 ако се плаща с PayPal.

Очаквам ви!!!

Останалите ще са по 9,90 лв. или $6,90 - зависи от начина на плащане - ePay.bg или PayPal.
 
От: Как спечелих 200 лв. за 1 месец - практическо ръководство

Току що прочетох книгата. Кратичка и изчерпателна. Не можах да разбера дали това са чисто спечелени пари или и инвестицията влиза в тях. Като цяло метода изглежда добре. Мога да го препоръчам на всеки начинаещ. За напредналите не мисля, че това е книга за тях, но ако все пак решат да инвестират малка сума нека си вземат книгата.

Кое ми харесва? - това, че метода би работил и реално могат да се изкарват пари (ако разбира се от афф системата си плащат, това няма как да го проверя.)
Кое не ми харесва? - Колкото повече хора се закачат, толкова по-малко пари ще има за всеки поотделно.

В заключение ще кажа, че метода е интересен и ако някой реши да инвестира в него ще спечели.

Дано ревюто ми да не е пуснато прекалено късно.
 
От: Как спечелих 200 лв. за 1 месец - практическо ръководство

Благодаря за ревюто. Прав си, че колкото повече хора се закачат то те ще имат по-малко възможност за печелене (то къде ли не е така), но точно затова бройката, която пускам е ограничена. И първите, които започнат с това ще имат по-голям шанс да привлекат повече клиенти.
 
От: Как спечелих 200 лв. за 1 месец - практическо ръководство

Прав си, че колкото повече хора се закачат то те ще имат по-малко възможност за печелене (то къде ли не е така), но точно затова бройката, която пускам е ограничена. И първите, които започнат с това ще имат по-голям шанс да привлекат повече клиенти.

Добре казано. Колкото повече спамиш, толкова по-малко ти обръщат внимание.
 
От: Как спечелих 200 лв. за 1 месец - практическо ръководство

Току-що Я прочетох и сега е момента да кажа няколко думи...

  1. В книгата са описани методи за популяризирани на линкове и част от тези методи включат така мразения от мен СПАМ. Обърнато е голямо внимание и на други методи (платени), което пък си е плюс. В основата си обаче тези неща биха били полезни на съвсем начинаещи, които тепърва навлизат в тези среди. От моето мнение за хората в този форум - едва ли на някого би му била наистина полезна.
  2. Сайта, който си посочил за първоначална регистрация и следене на кампаниите изкарва - 504 Gateway Time-out. Вероятно е временно, но е факт, че не успях да проверя нищо от написаното. Ще опитам още веднъж през седмицата, но това беше голям минус.
  3. Както каза колега по-горе, не си посочил реални сканирани чекове или нещо подобно на изплатени хонорари от афф. фирмата. Ти може и да си спечелил доста, но ако не си го получил - това говори много лошо. Може и да си получил, но го имай предвид и нанеси леки корекции в книгата като добавиш и разплащателни документи, в които да се вижда, че наистина си получил натрупаната сума, а не че само си Я натрупал.
  4. Другото лошо, колегата също го спомена - да, пазара е реален, и могат да се печелят пари по този начин, но рано или късно ще бъде изчерпан, в зависимост от темповете и броя, с които се развиват останалите.
  5. Ти сам каза, че в книгата не откриваш топлата вода, както се казва, и аз ще го потвърдя. На 8-ма страница си написал полезни неща... трябваше да ориентираш книгата в по-голямата си част да изглежда като страница 8, а не като ръководство за инсталиране/регистриране.

Общо взето мисля да направя следното заключение:
Книгата е добре написана и оформена, предлага доста семпъл и сигурен начин за печалба с почти нулев риск (зависи от избрания метод). Самото естество на печалба обаче едва ли би заинтересовало хората от този форум. Въпреки, че като се вземе предвид нужната работа и инвестиция, за да се започне - много хора биха могли да добавят това като допълнителен приход за бюджета си.
 

Горе