Как става представянето на мой продукт в утвърдена верига магазини?

AttraXXX5

New Member
Здравейте,

Имам идея за продукт, който би бил добро допълнение към вече съществуващ такъв. За да е по-лесно моят продукт (А) е допълнение към главния продукт (Б). За продукт Б има търсене и има няколко големи вериги, които го продават успешно. Въпросът ми е да кажем, че искам продукт А да се продава в магазините където успешно се продава продукт Б, като допълнение и без пряка конкуренция към продукт Б, което означава,че няма конфликт на интереси. Та как се случва това ? Звъня на управителя и говоря с него ? Ако някой има опит или е чел някъде интересни неща по темата, моля да помогне :)

Успех, Предприемачи :)
 
От: Как става представянето на мой продукт в утвърдена верига магазини?

Какво ти пречи да звъннеш и да питаш някоя от веригите, те ще те насочат към кой да се обърнеш и как се процедира?
 
От: Как става представянето на мой продукт в утвърдена верига магазини?

Изпрати имейл с молба за среща да представиш свой артикул , който ще им бъде интересен , ще трябва да идеш с мостри.
 
От: Как става представянето на мой продукт в утвърдена верига магазини?

Изпрати имейл с молба за среща да представиш свой артикул , който ще им бъде интересен , ще трябва да идеш с мостри.

Искане за среща-това с молбите отдавна трябва да сте го забравили :)
 
От: Как става представянето на мой продукт в утвърдена верига магазини?

Искане за среща-това с молбите отдавна трябва да сте го забравили :)
Работя прекрасно с няколко
 
От: Как става представянето на мой продукт в утвърдена верига магазини?

@Websolut много правилно го каза. Преди време (3 до 4 месеца) мой партньор започна да произвежда детски играчки и се свърза с управителя на "Jumbo Ruse" и по телефона се представи и описа какви продукти произвежда и след което си определиха среща и тогава трябваше да донесе 5 различни вида играчки, документите от проведените тестове и още нещо искаха доколкото си спомням беше сертификат но не мога да бъда напълно сигурен защото тогава бяхме в шумно кафене. Но проведоха срещата след което изпратиха продуктите до маркетинг и още някакъв отдел и след 1 месец вече продуктите му се предлагаха в веригите. Но съм длъжен да те предупредя че там процентите са по-важни от продукта. Надявам се съм ти бил полезен ако имаш нещо което не ти е ясно пиши ми лично съобщение и ще разговарям с него и в най-кратък срок ще ти върна отговор.

Успех!
 
От: Как става представянето на мой продукт в утвърдена верига магазини?

На мен ми е много интересно, каква е практиката - дали си купуваш място в магазин Х и продаваш продукта и взимаш цялата печалба или се уговаряте те да взимат процент Х и не плащаш за място ?
 
От: Как става представянето на мой продукт в утвърдена верига магазини?

S hranite zarejdadh na cena X te prodavat na cena X+1 i si zaplashtat X-a
 
От: Как става представянето на мой продукт в утвърдена верига магазини?

ако продукта им е интересен по някакъв начин ще искат да го заредиш при тях като ще те борят за плащане след 3 и повече месеца или когато се продаде и няколко месеца след това, за отстъпка - под 35-40% няма смисъл да им звънниш въобще, ако искаш определено място в магазините им ще трябва да си го плащаш + ако искаш някаква рекламна кампания, като има вероятност ако продукта ти е непознат за пазара да искат допълнителен бюджет от теб. най лесно ще разбереш като поискаш среща с която верига си решил да работиш.
 
От: Как става представянето на мой продукт в утвърдена верига магазини?

Gluposti tva vaji za bilite i kauflandite ima vse oshte ostanali bylgari pishi mi na lichno da te nasochq
 

Горе