Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

Qualitypunter

New Member
Здравейте, с приятели се събрахме и решихме, че е време да направим печеливша система за печелене от футболни мачове, без рискове, без излишни емоционални залози, с нормален залог спрямо банката и за сега печелим не много, но важното е, че сме напред всеки месец. Аз направих сайт и на цената на един СМС можеш да получиш нашата прогноза за деня. Коефициента е между 1,20 и 1,60 и се залага 3/10 от банката без значение дали предния мач е познат или непознат. Надявам се, че ще разберете нуждата от това да се печели от някой и друг СМС, тъй като се плаща за домейн, хостинг и като цяло усилия за поддръжка на сайта. Уверявам Ви, че ще останете доволни от прогнозите и ако ни следвате един месец ще бъдете напред. Това е последният познат мач от вчера и линк към сайта.

06/15/16
EURO 2016
France – Albania
Under 3,5
1,36
2-0
WIN

qualitypunter.com
 
От: Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

Една малоумна тема за залагания и типстерите налазиха форума.
След тях ще дойдат и необъксерите.
 
От: Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

Здравейте, с приятели се събрахме и решихме, че е време да направим печеливша система за печелене от футболни мачове, без рискове, без излишни емоционални залози, с нормален залог спрямо банката и за сега печелим не много, но важното е, че сме напред всеки месец.

Ние пък се събрахме с приятели и решихме, че е време да пием бира и да ядем цаца докато гледаме футболни мачове, без кока кола и сокчета, без изкуствени овкусители, с нормално мезе спрямо цената на цацата в магазина и за сега не сме изяли много, но важното е, че плюскаме всеки месец све повече и повече (особено покрай Европейското).
 
От: Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

Успех с залозите , сайтчето е хубаво , но защо само смс ,добавете други възможности за плащане и абонаментни планове.
 
От: Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

Нещо не мога да ти схвана логиката. Казваш, че печелите доволно, но все пак сте направили сайт?! Разбирам, че сте добри хора и искате всички да печелим, но сам се издаваш с тея смс-и и обяснението.
 
От: Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

Радвам се за веселите коментари. Логиката е проста, обичам да се занимавам с такива проекти, сайтове, монетаризиране на инвестицьонни модели, няма безплатен труд :), а и както се вижда коефициентите не са големи, печалбите не са големи, но все пак са печалби и за това сайта е допълнителен доход. Идеята за други разплащателни планове е добра :)
 
От: Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

Добре замислена схема с СМС-и да се плаща ден за ден. На доста хора им е по-удобно по този начин. Поздравления и успех!
 
От: Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

С тези ниски коефициенти от по 1.20 е нормално да излизат 8-9 пъти на всеки 10
За какво ми е да плащам, като сам мога да си ги избера и да имам същия успех ...долу-горе
 
От: Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

Не всички са с коефициент от 1,20, днес мачът е с коефициент 1,57. Ако смятате, че можете да печелите пари без моята услуга разбира се, че няма нужда да я използвате :).
 
От: Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

Познах последните два мача на коефициенти 1,30 и 1,59, според мен така е по-добре, по-бавно покачване на профита, но по-сигурно, а не като болшинството от сайтове където предлагат обръщачки, уговорени мачове и прочие. Та да Ви питам къде е най-добре да рекламирам за подобен род сайт и има ли смисъл да се плаща някъде за реклама?
 
От: Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите - от SMS-и :)
 
От: Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

Познах последните два мача на коефициенти 1,30 и 1,59, според мен така е по-добре, по-бавно покачване на профита, но по-сигурно, а не като болшинството от сайтове където предлагат обръщачки, уговорени мачове и прочие. Та да Ви питам къде е най-добре да рекламирам за подобен род сайт и има ли смисъл да се плаща някъде за реклама?

Фейсбук....
 
От: Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

Защо ли не съм чул до сега за фалирал букмейкър?
 
От: Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

Защото няма как да фалира, тъй като има твърде много инпулсивни играчи, които залагат големи суми и губят, а хората които залагат малко и са малко напред или назад не влияят на общото положение, а от залагане на дребни суми до залагане на по-големи се преминава след някакъв перьод от време, разбира се ако човек си позволи, психология на комарджията. А за фейсбук не знам, какво точно, създаване на страница, група, виждам че много сайтове спамят, но не мисля, че това води до резултат?
 
От: Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

Колко е коефициента ви на средният залог за последните 100, 500 или 1к залога?
Колко е средната успеваемост на вашите залози за последните 100, 500 или 1к залога?
Колко е средната губеща серия на вашите залози за последните 100, 500 или 1к залога?
Колко е най-голямата губеща серия за последните 100, 500 или 1к залога?
 
Последно редактирано:
От: Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

^ Значи и на себе си не вярваш, ако речеш да сложиш на някой мач, щото 100% гаранция няма кой да ти даде? :shock:
 
От: Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

Това наистина е прецедент, никой типстър не предлага да върне залога на залагащия, ти може къщата да заложиш това означава ли, че трябва да възстановя къщата ти ако мачът е губещ? Това е Ъпсурдно. Обикновено се отделя банка, която залагащия използва, в момента и аз събирам средства за увеличаването на банката. Това е нормално, СМС сайтът също е начин за събиране на средства, хората които залагат са много доволни, разбира се това не звучи като нищо друго освен евтина реклама. Бях сигурен, че ще се сблъскам с негативни и невярващи мнения. Нормално е, все пак се радвам, че съм намерил златната среда за подобен род сайтове, евтин начин посетителя да се сдобие с прогноза, план за дългосрочна печалба макар и по-малка. Пускам една прогноза за форума на предприемач :)

Iceland - Hungary X2 коефициент в бет365 1,48
 
От: Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

Не бих го променил и то не заради този пост, а защото хората, които са пратили СМС ще останат излъгани, а доверието е най-важно!

П.П. Не мисля, че от този форум някой е пратил СМС за моя прогноза :)
 

Горе