Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

От: От: Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

Колко е коефициента ви на средният залог за последните 100, 500 или 1к залога?
Колко е средната успеваемост на вашите залози за последните 100, 500 или 1к залога?
Колко е средната губеща серия на вашите залози за последните 100, 500 или 1к залога?
Колко е най-голямата губеща серия за последните 100, 500 или 1к залога?

Да се чувствам ли пренебрегнат, че нямам отговор още :)
 
От: Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

^ В сайта има някаква семпла статистика по месеци.
То дефакто всичко може да се напише де, но според мен автора трябва първо да се докаже чрез безплатни прогнози познаваемостта си, та чак тогава да се нахвърля на СМС-и. Дотогава ще трябва да преглъща доста негативи и подобни въпроси.

OFFTOPIC:
П.п.: Сега като казах 'сайта' - горе в менюто за чий е "Хоум", вместо "Начало" или "Home". Голям мелез си направил. :mrgreen:
 
От: Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

Моята прогноза е че Албания ще стане европейски шампион.Сигурно е (Албанската мафия ми каза)
Продавам я за 50 евро.Приемам плащане чрез Скрил. :twisted:
 
От: Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

Не бих го променил и то не заради този пост, а защото хората, които са пратили СМС ще останат излъгани, а доверието е най-важно!

П.П. Не мисля, че от този форум някой е пратил СМС за моя прогноза :)

Ама и ти голяма прогноза даде :D - равен или за Унгария, остава да беше сложил и за Исландия...
 
От: Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

Ми те към момента Исландия бият. :D
 
От: Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

Kъм blackout8, все още няма 100 прогнози на сайта (има прогнози за Май и Април и разбира се Юни), за да давам статистика, а да давам статистика за други хаотични залози е несериозно. Към VMiloykov, това не са обосновани прогнози, както видя мачът излезе макар и в последните минути, отборът на Унгария заслужаваше поне хикс. Към 4moki и всички останали "забавни" коментари бих се съгласил, че е вярно че доверието към подобни сайтове се гради с безплатни прогнози, но аз точно това и правя. :)
 
От: Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

Когато събереш поне 100 ще имаш някаква минимална база, при 500 може вече да си говорим а при 1к и да се маркетираш.
Не е сериозно това твърдение рискувайте по 3/10 от сметката си без ти да си наясно примерно колко е най-голямата ти серия от загуби. Какво става ако имаш 4 загуби под ред - нулирахме ли сметката?
Също така ако имаш среден коефициент от 1.3 и 75% успеваемост то ще губя пари ако ви избера.

След 1к ще имаш добра база и ще можеш да я изкараш в маркетингът си като характерстики на стратегията ти и какви ползи има и какъв резултат ще докара - а тогава ще можеш да си позволиш и нормална платежна система, където няма ти взимат 50% в комисионни. Това е при едно условие - ако системата ти има положително очакване!
Успех.
 
От: Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

Тоя форум стана страшна свинщина... Почнаха през ден да се предлагат и продават прогнози. Има фейсбук групи, има си таргет група там, но не и тук.
 
От: Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

Тоя форум стана страшна свинщина... Почнаха през ден да се предлагат и продават прогнози. Има фейсбук групи, има си таргет група там, но не и тук.

Ами нормално е , има Европейско и бет взеха лиценз за България... всеки с предприемачески дух би се възползвал от 2те събития....
 
От: Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

Към blackout8, прав си за базата, но в такъв ранен етап не мога да искам повече от един СМС, все пак трябва да има някакво заплащане за труда? Или не съм прав? Когато се развие сайтът и има повече хора, ще има и други методи за плащане, разбира се. В момента успеваемоста е много над 75 % и средният коефициент е над 1,30. Към galinstefanov: Аз не само споделям моят начин за докарване на приход, но и задавам въпроси как мога да го разпространя, към потребителите на форума. Свинщина???Към VMiloykov, естествено, че има обосновка, но тя не се предоставя на потребителите в сайта, не се праща на СМС, твърде неудобна е, нямам в момента опции да я качвам на сайта и така. :)
 
От: Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

Реклама. А най-евтина такава ще излезе във фейсбук. За най-успешна и ако искаш хората сами да те търсят и лайкват страницата ти/влизат в групата ти ще са отново безплатните прогнози.
 
От: Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

Към blackout8, прав си за базата, но в такъв ранен етап не мога да искам повече от един СМС, все пак трябва да има някакво заплащане за труда? Или не съм прав? Когато се развие сайтът и има повече хора, ще има и други методи за плащане, разбира се. В момента успеваемоста е много над 75 % и средният коефициент е над 1,30.
Ок като имаш поне 100 ще се радвам да отговориш на 1-вите ми въпроси - все пак това минава за минимален базов тест и равносметка - дали има смисъл се продължава. Пиши като направиш 100, защото е много силно "почнахме да печелим от букитата" пък статистиката е апокрифна - това от чиста маркетингова перспектива ти го казвам. Питаш за реклами - казват ти бол, но кел файда? Когато им кажеш за последните 1к залози имаме 82% средна успеваемост на среден коефициент от 1,40 с максимална последователна загуба от 4 залога. При правилен money managment нашата система гарантирано ще ви носи пари. При 1к сметка и 5% (фиксиран риск от 1-воначална сметка до удвояване) т.е заложени 50 лв при 100 залози ще имате 740 лв или 74% ROI. Само на базата на цифрите може да правиш чудесии в маркетингът.
А иначе имам познат където той и още няколко неговия приятели са типстъри 1 залог е 20 евра - но документирано и статистически имат какво да покажат :) Успех
 
Последно редактирано:
От: От: Как с приятели започнахме да печелим от букмейкърите...

Ок като имаш поне 100 ще се радвам да отговориш на 1-вите ми въпроси - все пак това минава за минимален базов тест и равносметка - дали има смисъл се продължава. Пиши като направиш 100, защото е много силно "почнахме да печелим от букитата" пък статистиката е апокрифна - това от чиста маркетингова перспектива ти го казвам. Питаш за реклами - казват ти бол, но кел файда? Когато им кажеш за последните 1к залози имаме 82% средна успеваемост на среден коефициент от 1,40 с максимална последователна загуба от 4 залога. При правилен money managment нашата система гарантирано ще ви носи пари. При 1к сметка и 5% (фиксиран риск от 1-воначална сметка до удвояване) т.е заложени 50 лв при 100 залози ще имате 740 лв или 74% ROI. Само на базата на цифрите може да правиш чудесии в маркетингът.
А иначе имам познат където той и още няколко неговия приятели са типстъри 1 залог е 20 евра - но документирано и статистически имат какво да покажат :) Успех
Напълно съм съгласен :)
 

Горе