Как човек най-успешно да си намери дизайн

AdSenser

Member
Здравейте,
покрай новата система EasyAds говорих с EasyTrader и ми казаха, че общо взето основно дизайнът не ми достига, за да може сайтът ми да стане "Premium" и да взима повече на клик. Те ме свързаха с едно момче, което е много добро, обаче просто ми се ще да се "поогледам", преди да взема окончателно решение.

Вие знаете ли за някаква платформа, сайт или друг начин, по който примерно човек да си сподели страницата за редизайн, да види кой за каква цена какво е готов да направи? Просто не познавам никакви дизайнери, а пък явно моите качества не достигат. В същото време винаги сам съм си правил нещата, и "спазаряването" на дизайнер е непозната ниша за мен. Не знам какво да направя и как да постъпя, когато нямам никакви познати дизайнери.

P.S. Тъй като ползвам Wordpress, може би е добра идея някой леко да ми преработи дадена Premium тема, която е закупил с права за разпространение и преработка (или пък негова собствена). Просто все пак да имам някаква визия, уникална за сайта, а не "готин дизайн", но мултиплициран N брой пъти в нета. Ще се радвам да ме посъветвате как точно да постъпя....

P.P.S. За най-високата група трябва наистина да е приличен дизайн.... но наистина, нямам никаква представа от никакви коккретни данни - къде, кой, как, за колко...
 
От: Как човек най-успешно да си намери дизайн

ААА ТЕ ЗАРАДИ ДИЗАЙНААААА....

аз се чудя що не ме харесват гадинките :0)

и ми викат нема да стане :)
да са барат - гуглер ми вика чи дизайна ми бива :)
 
От: Как човек най-успешно да си намери дизайн

Ами то и при мен е така, но разпитах и приятели - те ми дават оценка добър (4), а на практика и групата VIS те оценява на толкова... така че... който иска да вземе повече, трябва и да даде, нали... та затова ми е въпросът...
 
купи си тема от темлеит моснтър за много са яки иначе може да пуснеш една тема във
clear.gif
Freelance секцията за промяна на картинки по текуща тема или изработка на такава
 
От: Как човек най-успешно да си намери дизайн

Знам, че темата не е актуална вече, но е добре всеки да го им в предвид.

В deviantart.com има много дизайнери на свободна практика. Някои от които работят за стотинки направо. Само пиши в търсачката за творби "web design" и от там ще се ориентираш.
 

Горе