Кандидатстване по проект

boikov

New Member
Решили сме да кандидатстваме с проект по Оперативна програма "Иновации и конкурентоспособност" 2014-2020 в сферата на IT технологиите. Идеята я имаме, но не сме запознати много със стъпките за кандидатстване, затова имаме нужда от някоя консултантска фирма, която да ни помогне. Знаете ли добри консултантски фирми, които биха ни свършили работа, а не само да ни вземат парите?
 
Дано ви одобрят проекта и получите финансиране, но докато стигнете до там има доста стъпки по оформяне на проекта, кандидатстване и т.н. Бих ти препоръчал https://www.balkanservices.com/uslugi/izgotvyane-na-proekti-s-evropeysko-finansirane , знам, че имат доста опит в това и по-конректно в проекти, свързани с информационни технологии.
 
Оф точно в IT сферата ли избрахте. Преди да се втурнете да се трудите по-въпроса и да давате пари на консултанти и т.н. проучете малко как са минали предишните проекти, защото от личен опит знам че тия пари се дават на хора който са в комисиите и някой простосмъртен трудно може да се уреди. Тежко е положението лобито по тия проекти там е много голямо затова проучете дали не ви поставят пред свършен факт тоест вие си кандидатствайте ама ние знаме на кой да дадеме парите.
 
Оф точно в IT сферата ли избрахте. Преди да се втурнете да се трудите по-въпроса и да давате пари на консултанти и т.н. проучете малко как са минали предишните проекти, защото от личен опит знам че тия пари се дават на хора който са в комисиите и някой простосмъртен трудно може да се уреди. Тежко е положението лобито по тия проекти там е много голямо затова проучете дали не ви поставят пред свършен факт тоест вие си кандидатствайте ама ние знаме на кой да дадеме парите.
Благодаря за коментара, ще проуча по-подробно как стоят нещата. Дано това, което казваш, да не се окаже истина.
 

Горе