Предлагам: Каня хора във Facebook страниците ви(НАТУРАЛНИ LIKES)

CrAzY-MaST

Well-Known Member
Рейтинг - 85.7%
6   1   0
Ако имате facebook страница и искате да се сдобиете харесвания НАПЪЛНО натурално може да използвате услугата, която предлагам.

Хората се канят от профили с български приятели или от такива със смесени(за смесените преобладават premium държави като USA)

От 5000 покани средно се получават от 50 до 200 харесвания - в зависимост от страницата.

Цена на 5 000 покани: 15лв

За връзка тук или на: 0887 44 84 76
 
Последно редактирано:
Дефакто за 50-200 харесвания искате 15лв ?
 
Аз нещо не разбирам. Има хора, които продават за 15 лева 1500 гарантирани харесвания. Вие искате за до 200 лайка 15 лева. Не ми се връзва нещо сметката. :)
 
кое е смешното?

"Чуждите домати не са хубави, защото са ГМО." :D
То лоша реклама няма, но поне да имат малко покритие приказките ти. Хората, които добавят чрез likejacking са го написали в описанието си и всеки преценява сам рисковете. Това не означава, че ВСИЧКИ ОСВЕН ТЕБ, които предлагат същата/подобна услуга постигат like-овете с likejacking.
 
Аз ти предлагам така: Ако от 5000 покани влязат 100 харесвания, тогава всяко харесване да се заплаща по...колкото кажеш ти. Иначе става малко на сляпо.
 
"Чуждите домати не са хубави, защото са ГМО." :D
То лоша реклама няма, но поне да имат малко покритие приказките ти. Хората, които добавят чрез likejacking са го написали в описанието си и всеки преценява сам рисковете. Това не означава, че ВСИЧКИ ОСВЕН ТЕБ, които предлагат същата/подобна услуга постигат like-овете с likejacking.
виждам че се чувстваш засегнат, но виждам и че ти е ясно за кой хора говоря - ти не си от тях най-вероятно - моля без излишен спам по темата вече.

tedkata_m, ако искаш опитай със 5 000 за да си прецениш. не ми се навлиза в излишни занимавки и усложнявания за 15лв
 
Здрасти. Мен ме интересуват тези 5000 покани на какви хора от България се изпращат? Възраст? Пол? От кои градове?
 
Здрасти. Мен ме интересуват тези 5000 покани на какви хора от България се изпращат? Възраст? Пол? От кои градове?
Градовете са от цялата страна... няма как да ги знам от кой градове са. Хората са на възраст между 15 и 40 най-често
 
Явно много си добавял с бот. При мен е ОК, сега като прочетох това опитах и си добавям без проблем. :confused:
 
Проблема не е само при мен а при абсолютно при всички - било то нови или стари акаунти. Със скриптове се добавяще преди, а сега дори и на ръка блокират много бързо. Но како и да е - хората тук това не ги интересува
 

Горе