Предлагам: Каня хора към вашите фейсбук страници

пенчев

Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Взимам по 20 лв на всеки 10 000 фена които ви поканя.
Показвам скрийншот с поканените фенове
Над 95% от феновете са български
Капацитета ми е над 10 хиляди покани на ден (на страница)
 
Последно редактирано:
И как ги каниш тези 10к фена, като има ограничение на поканите? Седмици, месец?
 
И как ги каниш тези 10к фена, като има ограничение на поканите? Седмици, месец?
500 покани за денонощие от един акаунт. Кой е казал че имам 1
 
От поканени и харесали страницата разликата е космическа. Ако акаунта има 5000 приятеля, каненето става с 1 клик :) А дали ще харесат 1-5-100 никой не знае
 
Желая да получа малко повече инфо на лс, ако е възможно :)
 
Колко процента средно от тези 10 к. ще лайкнат страница, някаква статистика?
Аз също това се опитвам да разбера колега. Колко ли процента от тези 10к ще харесват страницата.. и дали изобщо ще я харесат :D
 
Изпрати ми повече информация за услугата, като:
таргетирани ли са феновете, начини на заплащане и др.
не сте ли пращали покани на фб приятели, да харесат ваша страница ? Фейсбук, не предлага опция за таргетиране.
 
От поканени и харесали страницата разликата е космическа. Ако акаунта има 5000 приятеля, каненето става с 1 клик :) А дали ще харесат 1-5-100 никой не знае
Съществуват много тематики и няма гаранция, колко хора ще лайкнат страницата ви. Ако на страницата ви темата ви е храни за бременни жени (примерно), не чакайте много фенове, защото нали се сещате, че в бг няма 5 милиона бременни жени, а и ако публикациите ви са пълна скръб..
 
Аз също това се опитвам да разбера колега. Колко ли процента от тези 10к ще харесват страницата.. и дали изобщо ще я харесат :D
Процентите са от 2 до 30% Но зависи от тематиката и качеството на страницата.
 
UP
 
Мога да поема още 2 - 3 страници
 
Взимам по 20 лв на всеки 10 000 фена които ви поканя.
Показвам скрийншот с поканените фенове
Над 95% от феновете са български
Капацитета ми е над 10 хиляди покани на ден (на страница)
Проявявам интерес. Моля за подробности за заплащането.
 
засега спрях дейността. Вероятно ще подновя, след около месец, увеличавайки ресурса, като ще включа и истаграм.
 
Както и по-горе са казали, от това "поканил Х души", харесали У души, има много голяма разлика м/у Х и У.
И ако е тъй, както казваш У да е 30% от Х, си е голям успех... по-скоро, м/у 1-3%...
ПП. Това "споделяне пред 5К приятели", доколко е "гарантирано", че дори е видяно от всичките тези 5К (ако допуснем, че 100% са били онлайн)
 
И аз се интересувам и от покани и от споделяне по групи
Здравей колега мога да ти хелп за споделяне пред 1.7 мил. минимум хора само БГ ! също и лайкове ! не за покани
 
Здравей колега мога да ти хелп за споделяне пред 1.7 мил. минимум хора само БГ ! също и лайкове ! не за покани
Аз имам интерес, пиши на лично какво предлагаш като цена.
 
  • Like
Реакции: DJO

Горе