Капси за детски пистолет

monefff

Well-Known Member
Колеги.. търся да купя капси за детски пистолет.. Намерих пистолет в джъмбо.. намерих и едни капси от там.. ама те тея капси са пълен ташак..
Ей такива капси купих > http://www.detskidrehi.com/edoson-rezervni-kpasi-p-3564.html (125 db) супер супер зле.. едвам плиокат..

На времето имаше едни червени такива.. тея май са някви яки.. искам да купя зверски капси да гърмят яко :lol:
Някой може ли да каже от къде мога да си купя било то онлайн или не..(от Пловдив съм)
 
От: Капси за детски пистолет

Търси в eBay по ключови думи "ring cap gun".
 
Re: От: Капси за детски пистолет

Или си купи газов за 40 лв. и по 40ст. на куршум. Такова пукане с никоя капса няма да изкараш :).
Аз се зарибявам да си гърмя тука в нас хахахаха и се пръскам да си се смея..(Какво да ви кажа.. неизживяно детство)
Не ми даваха наще като бях малък да си купя такъв пистолет и за тва ся реших да дам 10 лева да си купя...(уж хубав) ама капсите нещо в гъза :lol:
Мани тея газови пищаци.. давай да си плющя с детския.. ама с яки капси.. никъде не мога да намеря хубави патрони в плд..
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Капси за детски пистолет

На панаира/сбора/събора/празника на града/селото и т.н. - като се навъдят едни от така наречените 'братя'... При тях винаги има! :-]
 
От: Капси за детски пистолет

Сега се сетих, че съм виждал такива капси в магазините за китайски стоки от тип "Всичко по 1 лев".
 
От: Капси за детски пистолет

Колеги.. търся да купя капси за детски пистолет.. Намерих пистолет в джъмбо.. намерих и едни капси от там.. ама те тея капси са пълен ташак..
Ей такива капси купих > http://www.detskidrehi.com/edoson-rezervni-kpasi-p-3564.html (125 db) супер супер зле.. едвам плиокат..

На времето имаше едни червени такива.. тея май са някви яки.. искам да купя зверски капси да гърмят яко :lol:
Някой може ли да каже от къде мога да си купя било то онлайн или не..(от Пловдив съм)

Да не си намислил атентат да правиш. хахха:lol:
 
От: Re: От: Капси за детски пистолет

Аз се зарибявам да си гърмя тука в нас хахахаха и се пръскам да си се смея..(Какво да ви кажа.. неизживяно детство)
Не ми даваха наще като бях малък да си купя такъв пистолет и за тва ся реших да дам 10 лева да си купя...(уж хубав) ама капсите нещо в гъза :lol:
Мани тея газови пищаци.. давай да си плющя с детския.. ама с яки капси.. никъде не мога да намеря хубави патрони в плд..
Газов пистолет с халостни патрони гърми по силно от 90% от пратките които съм виждал през живота си (и около 1000% по силно от капсите). И в вас може да си гърмиш (макар, че после ще понамирисва на барут).
 
Re: От: Re: От: Капси за детски пистолет

На панаира/сбора/събора/празника на града/селото и т.н. - като се навъдят едни от така наречените 'братя'... При тях винаги има! :-]
Ейй верно бе.. там продаваха едно време.. дано скоро има някъв събор на някво село близо да ида да си купя :lol:
Сега се сетих, че съм виждал такива капси в магазините за китайски стоки от тип "Всичко по 1 лев".
Да... верно.. ще проверя малко из тея магазини дано има..
Да не си намислил атентат да правиш. хахха:lol:
Има нещо вярно.. ще си гърмя компютъра като ми засича хахах :lol:
Газов пистолет с халостни патрони гърми по силно от 90% от пратките които съм виждал през живота си (и около 1000% по силно от капсите). И в вас може да си гърмиш (макар, че после ще понамирисва на барут).
Не знам що, ама нещо не съм навит да си взимам такъв патлак.. да взема се напия да се гръмна мани тая работа(шегувам се разбира се :lol:)
 
От: Re: От: Капси за детски пистолет

Аз се зарибявам да си гърмя тука в нас хахахаха и се пръскам да си се смея..(Какво да ви кажа.. неизживяно детство)
Не ми даваха наще като бях малък да си купя такъв пистолет и за тва ся реших да дам 10 лева да си купя...(уж хубав) ама капсите нещо в гъза :lol:
Мани тея газови пищаци.. давай да си плющя с детския.. ама с яки капси.. никъде не мога да намеря хубави патрони в плд..

Запиши се в някое стрелбище и си гърми с истински.
 
От: Re: От: Капси за детски пистолет

Аз се зарибявам да си гърмя тука в нас хахахаха и се пръскам да си се смея..(Какво да ви кажа.. неизживяно детство)
Не ми даваха наще като бях малък да си купя такъв пистолет и за тва ся реших да дам 10 лева да си купя...(уж хубав) ама капсите нещо в гъза :lol:
Мани тея газови пищаци.. давай да си плющя с детския.. ама с яки капси.. никъде не мога да намеря хубави патрони в плд..

Ако това, което си писал е вярно,
аз мисля, че трябва да се запишеш за лечение :shock:
 
От: Капси за детски пистолет

Ударната вълна от газовите пистолети не е за подценяване. Може да ви увреди слуха, може и по-сериозни проблеми да се получат. Има случаи на умрели от халосни патрони (имаше един епизод на "От местопрестъплението" или някой друг подобен - там показаха как парче картон беше ускорено от разширяващите се газове и беше убило човек).
 
От: От: Капси за детски пистолет

Ударната вълна от газовите пистолети не е за подценяване. Може да ви увреди слуха, може и по-сериозни проблеми да се получат. Има случаи на умрели от халосни патрони (имаше един епизод на "От местопрестъплението" или някой друг подобен - там показаха как парче картон беше ускорено от разширяващите се газове и беше убило човек).

Освен да си извадиш окото (ако стреляш директно от под 30 см. в окото) или да си гръмнеш в ухото и да си спукаш тъпанчетата, начин за убийство не може да стане (освен ако не е преправян). Самогърмял съм се (на принципа без патрон в цефта, един път гърми) от 30 см. при почистване (насочен пистолет към лицето за да видя дали е почистен добре). Освен изгаряне (едно такова като малки ранички по цялата буза) от хвръкналия барут и пластмаса, друго нямаше (и кънтене в ушите в продължение на 3 минути).
 
От: Капси за детски пистолет

Аз на нова година си купувам различни ракетки и стрелям с тях от терасата с газовия :)
 
От: Капси за детски пистолет

Човек може да се убие и с обикновен ключ. Не е важно какво е, а какво се прави с него.
 
От: Капси за детски пистолет

Аз гледах как Сашо Диков уби пилешко бутче с газов пистолет.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Капси за детски пистолет

Пробвай по "Куку-тинейджър" магазините. Продават ги в жълти опаковки по 72 изстрела по 40ст. опаковката, абсолютно същите са като онези червените от едно време. Не знам обаче дали беше заради калпавото пистолетче (е, от играчка за 1.50лв няма как да очакваш особенно много), но трябваше сам да дърпам петлето (това, което удря капсите) докрай, за да гръмнат. Поне гърмяха силно де.
 
От: Капси за детски пистолет

Сега се сетих, че като малък имах пистолет-химикалка и стрелях с такива капси.
С тях може и сигнални ракети да се изстрелват.
 

Горе