Картелито - Онлайн магазин за дрехи, маратонки и спортни стоки на ниски цени

DonMakaveli

Well-Known Member
Рейтинг - 93.8%
30   2   0
Интернет магазин http://Kartelito.Com организира състезание за най-луда снимка.Състезанието ще е в продължение на 1 месец - от 17 ноември до 17 декември.
Единственото нещо, което трябва да се направи, за да се участва е играта е :
-Да харесате страницата на интернет магазин Kartelito.Com във фейсбук -Да качите една Ваша луда снимка.

Колкото повече хора гласуват за нея, толкова е по-голям шанса да спечелите една от наградите ни.Публикувайте в личния си профил линка към Вашата снимка от играта на Kartelito.Com
ПОБЕДИТЕЛ: Победител ще е този, чиято снимка събере най-много гласове „Харесва ми” във Facebook групата на Kartelito.Com. Гласува се само и единствено с бутона „Харесва ми” под снимката.
http://www.facebook.com/pages/KartelitoCom/155974727759204

На 18 Декември се изпращат наградите по адресите на победителите
 
От: Картелито - Онлайн магазин за дрехи, маратонки и спортни стоки на ниски цени

Това май не му е мястото тук.
 
От: Картелито - Онлайн магазин за дрехи, маратонки и спортни стоки на ниски цени

Добър начин за привличане на потенциални купувачи.А каква е наградата?
 
От: Картелито - Онлайн магазин за дрехи, маратонки и спортни стоки на ниски цени

Разочарован съм малко. Очаквах kartelito.com да е сайт на някой колумбийски картел и да продава онлайн бели прахообразни препарати :)

А сега сериозно. Ясно е, че целта ти е да събереш повече фенове за страницата, затова аз лично бих заложил на по-къси послания. Например, не е необходимо да им казваш директно "Да харесате страницата на интернет магазин Kartelito.Com във фейсбук -Да качите една Ваша луда снимка." Първата част, която болднах е напълно излишна - така или иначе ще ви харесат, за да качат снимка...

Успех!
 
От: Картелито - Онлайн магазин за дрехи, маратонки и спортни стоки на ниски цени

Първата част, която болднах е напълно излишна - така или иначе ще ви харесат, за да качат снимка...

Успех!
Благодаря ти за креативната критика. :)
Поздрави!
 
От: Картелито - Онлайн магазин за дрехи, маратонки и спортни стоки на ниски цени

Гледам, че наградите са за момчета, девойките какво да правят?
 
От: Картелито - Онлайн магазин за дрехи, маратонки и спортни стоки на ниски цени

И все пак пляснах една снимка на детето!
 
От: Картелито - Онлайн магазин за дрехи, маратонки и спортни стоки на ниски цени

Има уникални стоки, скоро ще си купя нещо!
 

Горе