Картинки за фон

liani

New Member
Някой може ли да ми каже сайт където има картинки за фон. С картинки в различни цветове.
И има ли такъв ?
 
От: Картинки за фон

Някой може ли да ми каже сайт където има картинки за фон. С картинки в различни цветове.
И има ли такъв ?
Я пак? :)
Уолпейпъри ли?
 
От: Картинки за фон

Ами няма ли сайт където да има много. Защото ми трябва веднъж да е черно или залено (някакъв цвят) след това малко по свтло и така много цветове да има подредени аз ще си ги изрежа.
Питам само дали има такъв сайт
 
От: Картинки за фон

Дай пример че нищо не се разбира, само мога да подозирам..
 
От: Картинки за фон

Пример: например трябва ми такова синьо bulgaria.50webs. com/ pics/winxp/step1/image004.jpg аз ще си изрежа лентичка и всичко тип топ. Обаче за менюто ми трябва малко по свтло и аз да си намеря и да си изрежа. а за бутончетата ще ми трябва друг цвят аз ще си го намеря и изрежа. и т.н. ит.н.
Такива картинки има ли някъде на едно място да си избера най-подходящите цветове.

Дай пример че нищо не се разбира, само мога да подозирам..
 
От: Картинки за фон

Ама това си е плосък цвят - защо ти е да ползваш картинка?
Тоя цвят кодът му е #0A0CAF
Ама е отвратителен честно казано.

Задаваш го примерно:
Код:
body {
    background-color: #0A0CAF;
}
 
От: Картинки за фон

Цвета е само за пример на това попаднах на син фон в Гугъл. Ще пробвам ако не стане ще пиша. :) Мерси
 
От: Картинки за фон

Ще напиша кратко практическо ръководство ако се налага.
 
От: Картинки за фон

Май трябва такива страници да правя да ги снимам и да си изрязвам лентички ама някаде ми трябва заобледо друг пат друго май без Фотошоп няма да стане.
 
От: Картинки за фон

Лентички трябва да режеш ако искаш някакви градиенти да пъхаш..
 
От: Картинки за фон

За цвят се ползва кода на цвета, картинки се слагат само ако ти трябва нещо по-шарено да речем.
 

Горе