Каталог за хотели

От: Каталог за хотели

Цената става 1000 лева до края на Януари, ако дотогава няма интерес сайта започва сезона и съответно приходите и се спира от продажба
 
От: Каталог за хотели

изпратил съм на всички заинтересовани
 
От: Каталог за хотели

също ме интересува, каква е гаранцията, че тези стари клиенти ще си пуснат вип-а и този сезон, защото да не стане така след продажбата на новия собственик, да си остане с домейн и скрипт за 1000 левчета
 
От: Каталог за хотели

също ме интересува, каква е гаранцията, че тези стари клиенти ще си пуснат вип-а и този сезон, защото да не стане така след продажбата на новия собственик, да си остане с домейн и скрипт за 1000 левчета

гаранция в Техномаркет и Технополис, никой не гарантира че ще ти поднови, това зависи от уменията ти да си предлагаш стоката на пазара, и в допълнение на новорегистрирани които трупат мнения сайт не пращам
 
От: От: Каталог за хотели

гаранция в Техномаркет и Технополис, никой не гарантира че ще ти поднови, това зависи от уменията ти да си предлагаш стоката на пазара, и в допълнение на новорегистрирани които трупат мнения сайт не пращам

Хаха, въпроса ми беше зададен така, защото има описани доходи, които твърдиш, че са на автопилот?! Аз поне от това, което си написал така си го разбрах и си попитах, недей ми се кара, че ще се комплексирам и другият път като отида в баничарницата срещу нас няма да питам дали е прясна баницата, че да не ми се скара магазинара
Имах сериозен интерес, ако сайта ми беше допаднал, но ти си знаеш.
Интересен начин за въртене на бизнес, евала - шапка ти свалям, ще се уча от теб! :clap:

П.с - Трупане на мнения? Тоест? Спам? Защото може да ми видиш всички постове и да ми покажеш, кое е спам. Иначе ако изразяването на мнение и задаване на въпроси към оферти привлекли вниманието ми е трупане на мнения/спам, то ти, аз и повечето хора от форума сме си е**хти "спамерите".

Успех с продажбата на сайта
 
От: Каталог за хотели

Мани ги тея новаци, мамка им на всички новаци зако са ни новаци ууууууууууууууууууууууууууу ууу за новаците :evil: зако са ни и бебета в държавата уууу за бебетата ууу за всичко младо и ново тря да ги мразим газим и тъпчем сички нови и ново само старите да ядем от баницата и само старите ОЛЕ :cry:



сега сериозно - ако имам привилегията нека видя аз сайта, освен ако не прецениш че и аз трупам мнения в темата ти
 
От: Каталог за хотели

има хора които си плащат всяка година, но това е защото се познават с мен, не мога да ти гарантирам че ще плащат и на теб, обикновенно първите до 10 мнения на всеки са неща от типа дайлин, дай цена, за да се натрупат прословутите 10 мнения и да можеш да пускаш теми в пазара, при мен не всичко е пари и съм имал случаи когато искат да купят нещо от мен, но аз се отказвам просто защото не винаги парата е цар, има и по важни неща, айде успехи и на теб
 
От: Каталог за хотели

САЙТА Е ПРОДАДЕН
 

Горе