Като че ли има major Google update, Вашите наблюдения?

Забелязвам много по-силно локализиране на SERP-а отколкото някога е имало. Забелязвате ли подобно нещо?
Някаква друга промяна в последните два дена да сте установили?
 
От: Като че ли има major Google update, Вашите наблюдения?

Последните дни просто става някакъв компот с моите сайтове,аз бях писал в предната тема за теслите на googlе,но при мен в момента само негативно се отразяват тези дни.
 
От: Като че ли има major Google update, Вашите наблюдения?

Потвърждавам засилване на брандовото присъствие... Тюрлюгювеч.
 
От: Като че ли има major Google update, Вашите наблюдения?

То следвайки логиката този месец би трябвало да има и генерален ПР ъпдейт, предният беше Януари.
След седмица ще видим какви пак ще ги натъкми Гошо пак.
 
От: Като че ли има major Google update, Вашите наблюдения?

Последно голямата касапница беше миналата година април месец. Нищо чудно и тази да ни "зарадва" по същото време, чумицата долна.
 
От: Като че ли има major Google update, Вашите наблюдения?

То следвайки логиката този месец би трябвало да има и генерален ПР ъпдейт, предният беше Януари.
След седмица ще видим какви пак ще ги натъкми Гошо пак.

Предния беше Февруари, от около две години го следя ... през около три месеца е ПР ъпдейта. Тоест, следващия ще го чакаме началото на Май ;)
 
От: Като че ли има major Google update, Вашите наблюдения?

Само чакам да видя сега дали ще има и някакви +-сове,тоест някой да сподели че има и положително ранкване и да видим каква е новата схема.
Че до момента покрой мен всеки пищи тези дни и никой не знае на какво се дължи това и никой не знае, ако започва нов сайт, как да подходи в момента.
Толкова е зле положението просто....
 
От: Като че ли има major Google update, Вашите наблюдения?

За нов сайт е най-добре нищо по оптимизацията да не правиш. Добавяш съдържание и толкова. Иначе идва брадвата.
 
От: Като че ли има major Google update, Вашите наблюдения?

точно това ми се случва на нов сайт - някой по-горе спомена брандинга и това е много вярно. Сложих, като suffix домейна без .ком, а гугъл ми го добавя, като префикс все едно че иска да ми подскаже, че брандинга е важен.
 
От: Като че ли има major Google update, Вашите наблюдения?

Аз знам за PR update през юни. Но благодаря на мненията, явно действително нещо се готви. Ще следим какво ще излезе по официалния канал, въпреки че Кътс винаги избягва директния въпрос с отговор че постоянно текат ъпдейти.
 
От: Като че ли има major Google update, Вашите наблюдения?

За нов сайт е най-добре нищо по оптимизацията да не правиш. Добавяш съдържание и толкова. Иначе идва брадвата.

То е така ама все зацикляш някъде и идва момента в който все пак трябва да се прави онова нещо,което до момента наричахме seo и скапания гугъл винаги ще се постарае да ти счупи краката точно като си проходил :X

Аз в момента наистина се замислям как да подходя към новите си сайтове.
 
От: Като че ли има major Google update, Вашите наблюдения?

То е така ама все зацикляш някъде и идва момента в който все пак трябва да се прави онова нещо,което до момента наричахме seo и скапания гугъл винаги ще се постарае да ти счупи краката точно като си проходил :X

Аз в момента наистина се замислям как да подходя към новите си сайтове.

Казах ти никак. По един линк на седмица и то само от супертръстед сайтове. Като в никакъв случай не ползваш ключови думи в линковете, тук, там или най добре с домейна.
Концентрирай се в съдържание и функционалността.

От тук на таткък успех ще имат само търпеливите. На който не му издържат нервите ще страда:)
 
От: Като че ли има major Google update, Вашите наблюдения?

Казах ти никак. По един линк на седмица и то само от супертръстед сайтове. Като в никакъв случай не ползваш ключови думи в линковете, тук, там или най добре с домейна.
Концентрирай се в съдържание и функционалността.

От тук на таткък успех ще имат само търпеливите. На който не му издържат нервите ще страда:)

Преди чаках по 1 месец за нов сайт,сега какво по половин година ли,ако е така наистина не си заслужава чакането като точно на първия ден след тази половин година може да си порязан,все повече ми се губи смисъла от всичко заради тия дебили от google.
 
От: Като че ли има major Google update, Вашите наблюдения?

Една година и нагоре ми се вижда по-удачно като период.
 

Горе