Търся: Качване и редактиране на продукти, писане на статии, поддръжка на фейсбук и др.

CopyTheFunk

Active Member
Рейтинг - 87.5%
7   1   0
Здравейте,

Стартирам доста мащабен проект, за което ще са нужни доста фрийлансъри.
Проектът е дълготраен, за това се нуждая от отговорни хора, които няма да се откажат след 2 седмици.

Ще е нужно да се качват/редактират около 5 000 продукта месечно. Системата е opencart.
Също така ще имам нужда от копирайтър - главно за SEO, но ще търся и brand building статии.
Имам няколко варианта за фейсбук поддръжка, но които има интерес да пише. Рекламните кампании, ремаркетинга, таргетирането и игрите се правят от нас, главното което търсим е човек които да поства допълнително съдържание за добавена стойност към страницата. Тъй като нишата е малко по-специфична ще му предоставя чуждестранен сорс, единственото което може би ще се прави е да се преправя за българския пазар (имам предвид memes).
*подходящо е за начинаещи.

Има доста хора от форума предлагащи интереси услуги, с които ще се свържа, но ако сами проявите интерес и предлагате дадена услуга, която не съм я описал, се свържете с мен.
 
Здравейте. Работя с opencart и добавям бързо и коректно продукти там. Магистър по ПР и реклама съм, автор на книги и статии, копирайтър и коректор от 9 години. Управлявам собствена рекламна къща. Мога да съм полезна с: продуктови описания, копирайт, качване на продукти, изработка на банери и визии за Фейсбук. Ценички - скромни и по договаряне. Пишете на личини, ако имате интерес да разгледате сайта ми и да обсъдим нуждите Ви. Хубав ден!
 
Здравейте. Работя с opencart и добавям бързо и коректно продукти там. Магистър по ПР и реклама съм, автор на книги и статии, копирайтър и коректор от 9 години. Управлявам собствена рекламна къща. Мога да съм полезна с: продуктови описания, копирайт, качване на продукти, изработка на банери и визии за Фейсбук. Ценички - скромни и по договаряне. Пишете на личини, ако имате интерес да разгледате сайта ми и да обсъдим нуждите Ви. Хубав ден!
Проявявам интерес моля за повече инфо. на 0878249527 или ваши координати на [email protected]
 
Трябват ми двама човека които да качват обяви по други сайтове - bazar, alo и т.н
прати подробности за базара и алото на лс
 
за момента работя с над 10 човека. Когато отново има възможност ще пиша. Оставам отворен за оферти за всякакви автоматизации на процеси, интересни маркетинг и seo оптимизации и други интересни методи
 
Здравейте,
Имам опит в:
- изготвяне и цялостна поддръжка на онлайн магазин, чрез платформата Shopiko
- качване и редактиране на продукти
- обстойно проучване и писане на тематични статии и атрактивни продуктови описания;
- писане и публикуване на блог статии, както и публикации за ФБ и Инстаграм
- поддръжка на социалните медии - кометиране, отговаряне на въпроси и цялостна ангажираност
При интерес, ще се радвам да си съдействаме.
 

Горе