Качествени и бързи услуги на английски език

El.Stoyanova

New Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Здравейте на всички, искам само да напомня за себе си!
Казвам се Елена и специализирам в английските текстове.
Имам предимно английско и повече американско образование, тъй че предлагам съвсем "западно-звучащи" текстове, писма, преводи, статии, редакции и други.
Предимство е, че имам журналистическо образование от американски университет, и години опит в бизнес кореспонденция и изготвяне документация.
Работя в кратки срокове и на изключително прилични цени. Взимам си работата много на сериозно, и въобще не обичам претупаните работи.
Приемам плащания по e-pay или по банков път .
Свържете се с мен на скайп (zel.mel), мейл (zeleva @ yahoo . com ) или лично съобщение тук.
Свободна съм за поръчки!
 
От: Качествени и бързи услуги на английски език

Здравейте, и хубава седмица на всички!
Само искам да кажа, че приемам поръчки за писане, пренаписване, превод на английски/български.
Не се колебайте да ми пишете на zeleva @ yahoo . com или на скайп: zel.mel.
Елена
 
От: Качествени и бързи услуги на английски език

може ли някакви ориентировъчни цени за 300-400 думи статия от български на английски?тематиката е здравна
 
От: Качествени и бързи услуги на английски език

Наистина дай някви цени щото аз имам оферта от една даскалица за около 50 кинта да ми преведе 4-5 страници....дай твойте цени !?????
 
От: Качествени и бързи услуги на английски език

Без примерна цена, статия и рецензия от образован човек роден и израстнал в USA / UK (с перфектен английски) няма как да си намериш клиенти (тук).
 
От: Качествени и бързи услуги на английски език

Без примерна цена, статия и рецензия от образован човек роден и израстнал в USA / UK (с перфектен английски) няма как да си намериш клиенти (тук).

Мерси за съвета.
Само да вметна, че имам около 20-тина доволни клиента от тук за 3 месеца във форума, а и съм образован човек който е израСнал в UK и е учил само в американски учебни заведения :)
Хубав ден!
 
От: Качествени и бързи услуги на английски език

Здравейте, колеги! :)
Свободна съм за поръчки за:
- преводи от/на английски език
- писане и пренаписване на статии на английски език на всякаква тематика
Поръчките се изпълняват експресно.
Цените варират от 0.01 до 0.013лв на дума
Хубава седмица от мен!
Елена
zeleva @ yahoo com
скайп: zel.mel
 
Последно редактирано:
От: Качествени и бързи услуги на английски език

Добра е. Добавям я към група Translators & Copywriters.
 
От: Качествени и бързи услуги на английски език

Изключително доволна съм от работата на Елена. Справи се изключително добре с тематика, в която е доста трудно да развихриш въображението си и да вложиш творчество. Изключително точен и коректен човек, на който може да се разчита.
Имам високи изисквания и рядко хваля, но в случая си заслужава!

П.П. Чакай да цъкна и + ай-трейдър. Тъкмо разбрах как става :)
 
От: Качествени и бързи услуги на английски език

От мен също само суперлативи за работата на Елена..Получих наистина чудесни статии на английски,с превъзходен език и издържан стил,макар и темите да бяха най-обикновени..Работи се изключително приятно с нея,богат и разнообразен речник,подхожда много професионално и с желание към възложената работа.Наистина си заслужава!
 
От: Качествени и бързи услуги на английски език

Здравейте, аз също съм много доволен от Елена, бърза и качествена работа на добри цени. :D
Надявам се да се задържи за дълго тук при нас.:wink:
 
От: Качествени и бързи услуги на английски език

Благодаря за добрите думи! Чак се изчервих :)
За мен е удоволствие да работя с хората от този форум, и съм винаги отворена за нови поръчки и предизвикателства!
 
От: Качествени и бързи услуги на английски език

Изключителен превод, много бърз.. страшно съм доволен.
Благодаря ти отново за свършената работа! Непременно имаш препоръката ми.
 
От: Качествени и бързи услуги на английски език

Здравейте!
Свободна съм за поръчки. Пишете ми!
:)


Здравейте на всички, искам само да напомня за себе си!
Казвам се Елена и специализирам в английските текстове.
Имам предимно английско и повече американско образование, тъй че предлагам съвсем "западно-звучащи" текстове, писма, преводи, статии, редакции и други.
Предимство е, че имам журналистическо образование от американски университет, и години опит в бизнес кореспонденция и изготвяне документация.
Работя в кратки срокове и на изключително прилични цени. Взимам си работата много на сериозно, и въобще не обичам претупаните работи.
Приемам плащания по e-pay или по банков път .
Свържете се с мен на скайп (zel.mel), мейл (zeleva @ yahoo . com ) или лично съобщение тук.
Свободна съм за поръчки!
 

Горе