Качествени копирайтинг услуги - няма ограничения за съвършенството

Weblion

Active Member
Рейтинг - 100%
36   0   0
7569337G.jpg


Ако искате да поръчате статии, които не само да са написани от професионалист в тази сфера, но и да се отличават със своя уникален стил, тогава моите услуги са точно това, което търсите за бизнеса ви. На вашето внимание предлагам написване на статии на разнообразни теми, започвайки от текстове за блог и стигайки до описания на продукти за онлайн магазин. Смятам, че опита и старанието в нашата професия е най-важния стимул, който може да ти помогне да достигнеш наистина завидно ниво на работа, но както знаете за съвършенството няма граници.

:!:Цени на услугите ми – от 3 лева за 300 думи /точната цена зависи от сложността на статиите и тяхната тема/

Пакет Store (описание на стоки за онлайн магазин)

  • Store 1: 30 описания – 45 лева;
  • Store 2: 50 описания – 75 лева;
  • Store 3 /ПРОМОЦИЯ/: 100 описания – 130 лева!
  • Store 4 /ПРОМОЦИЯ/: 200 описания – 250 лева!
  • Store 5 /ПРОМОЦИЯ/: 300 описания - 400 лева!

Дължината на описанията може да е различна. В пакетите по-горе текстовете ще бъдат с приблизителна дължина от 100-120 думи!

Пакет News (статии за новинарски сайтове)

  • News 1: 20 статии на месец – 80 лева;
  • News 2: 50 статии на месец – 200 лева;
  • News 3 /ПРОМОЦИЯ/: 100 статии на месец - 350 лева!

Дължината на статиите може да е различна. В пакетите по-горе текстовете ще бъдат с приблизителна дължина от 300 думи!

Пакет Premium (статии за сайтове + избор на ключови думи)


  • Premium 1: 20 статии на месец – 100 лева;
  • Premium 2: 50 статии на месец – 250 лева;
  • Premium 3 /ПРОМОЦИЯ/: 100 статии на месец - 450 лева!

При пакет Premium се включва анализиране на вашата ниша, а след това се прави списък с най-подходящите ключови думи, с които ще се работи в процеса на работата и писането на статиите за вашия сайт.

:!:Всички клиенти, които изявят желание за дългосрочно сътрудническо /най-малко 3 месеца и минималната редовна сума за всеки месец трябва да бъде 200 лева/ ще получат допълнителна отстъпка от цената в размер на 10%!

За контакти:

 
Последно редактирано:
От: Качествени копирайтинг услуги - няма ограничения за съвършенството

Здравей, има ли опция статиите да са на английски или само на български работиш?
 
От: Качествени копирайтинг услуги - няма ограничения за съвършенството

Да, не е лошо да напишеш на какъв език пишеш.
 
От: Качествени копирайтинг услуги - няма ограничения за съвършенството

Здравей, има ли опция статиите да са на английски или само на български работиш?

Имате ЛС. ;)

Да, не е лошо да напишеш на какъв език пишеш.

Благодаря за забележката. Пропуснала съм да го спомена. Пиша статии на български и предлагам превод от руски на български. :)
 
От: Качествени копирайтинг услуги - няма ограничения за съвършенството

Отново съм свободна за поръчки. Ако имате интерес към предлаганите от мен услуги, моля свържете се с мен на посочените контакти.
 
От: Качествени копирайтинг услуги - няма ограничения за съвършенството

Приемам нови поръчки. :)
 

Горе