Качествени статии - 1лв/100думи

Firefly

Well-Known Member
Рейтинг - 90.5%
19   2   0
Предлагам качествени и уникални статии на български език.

Цена: 1лв/100думи. Отстъпки се правят при много дълги статии и по-голям брой.

Статиите могат да се пишат по зададена тема, заглавие и ключови думи. Граматически и фактологически издържани са. Можете да видите материалите в iskamdaznam.com, почти всички са мое дело. При редовни и коректни взаимоотношения, към статиите мога да предоставям и подходящи снимки, както и да ги качвам лично на блог/сайт.


Превод на готов текст от английски на български - 0,8лв/100думи. Отново същото качество и отстъпки.

За поръчки и информация:
email: elated.firefly at gmail.com
skype: elated_m
или лично съобщение
 
Последно редактирано:
От: Качествени статии - 1лв/100думи

Здравей, имам интерес, можеш ли да ми пратиш контакти на ЛС за да уточним детайли.
 
От: Качествени статии - 1лв/100думи

Здравейте,
Nekron, изпратих ти ЛС с данни.
netsurfer, можем да пробваме и да видиш дали си доволен от резултата.
 
От: Качествени статии - 1лв/100думи

Може ли цена за пренаписване на 100 думи?
 
От: Качествени статии - 1лв/100думи

Пренаписване на статии - 80ст/100думи.
 
От: Качествени статии - 1лв/100думи

Поръчах пробно една статия на конкретна тематика, която ми трябваше. Човека я написа още същия ден. Вътре си има факти, полезна информация по темата, дори не открих правописни грешки. Ще поръчвам още :). Дано се запази качеството.
 
От: Качествени статии - 1лв/100думи

Взех още 3 статии. Бяха доставени на време. Качеството е много добро. Всичко точно.
 
От: Качествени статии - 1лв/100думи

За контакти:
email: elated.firefly at gmail.com
skype: elated_m
 
От: Качествени статии - 1лв/100думи

Хей конкуренцията, гледам на добро внимание се радваш ;)
 
От: Качествени статии - 1лв/100думи

съжалявам за некоректното отношение...
 
Последно редактирано:
От: Качествени статии - 1лв/100думи

Писах Ви още вчера по скайп, но останах без отговор. Greenmind, имаш от мен червеничко!
 
От: Качествени статии - 1лв/100думи

Greenmind, малко е грубо така, не мислиш ли?
 
От: Качествени статии - 1лв/100думи

vasko незная не съм видял не ми е излязло извинявай пиши пак.. отоварял съм на всеки който ми е писал ЛОЛ, имак firefly извинявай пак но неможех да си пусна своя тема...
 
От: Качествени статии - 1лв/100думи

vasko незная не съм видял не ми е излязло извинявай пиши пак.. отоварял съм на всеки който ми е писал ЛОЛ, инак firefly извинявай пак но неможех да си пусна своя тема...
 
От: Качествени статии - 1лв/100думи

Продавам готови статии на тема : Здравословно хранене, Отслабване, Тренировки, Фитнес, Възстановяване, Женски фитнес имам много статии и всичките са авторски. При интерес на ЛС.

ПП Не мога да пускам теми и затова пиша тука!
 
От: Качествени статии - 1лв/100думи

здравейте,на някой може да му се стори тъпо но искам да ви попитам как вместо да си добавя линк на сайта да е като текст
Примерно сайта ми е http://hoteli-vili.com но искам вместо това пак да е линк но да пише примерно "хотели в България"
това ми е важно за статиите
 

Горе