Качествено и подробно спинване на текстове

ne-mi-se-spi

New Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Услугата, която предлагам е следната: Пращате ми нормален текст, обработвам го и ви го връщам в спин формат, с който след това ще можете да получите колкото искате различни и уникални текстове с инструмент като този http://isocbox.com/spin/ Цената е 4 стотинки на дума (броим думите в нормалния текст, който вие ми пращате). Гарантирам доста задоволителен краен резултат.
 
Последно редактирано:
От: Качествено и подробно спинване на текстове

(броим думите в нормалния текст, който вие ми пращате)
Но спиннатият текст с колко думи ще излезе, все пак там добавяш думи...горе долу колко думи добавяш на изречение.

Пусни на някой едно ревю да сподели крайният резултат...или пусни тук един спиннат от теб текст.
Ако е добър, веднага поръчвам....
 
От: Качествено и подробно спинване на текстове

Как си на тема туризъм, самолетни билети и хотели....
Преди толкова търсех някой да ми спинва няколко публикации :(.
Какъв начин на плащане приемаш...ePay...
 
От: Качествено и подробно спинване на текстове

Цената е 5 стотинки на дума (броим думите в нормалния текст, който вие ми пращате).

Аз нещо не разбрах и моля за обяснение. Ако ти пратя статия за спинване от 500 думи, то според теб цената е 5 ст. на дума, цялата работа ще ми излезе 25 лв.? Тогава защо да не си поръчам 5 нормални статии, ами да ги давам на теб за една статия със съмнително качество?
 
От: Качествено и подробно спинване на текстове

Как спинваш, аз например съм спинвала като всяко изречение го пренаписвам още два пъти, след което на повечето думи слагам колкото мога синоними и накрая се генерират над 200 статии с над 80% уникалност, тъй като се въртят изречения, думи и става смислен текст. Така си събмитвам по социалките със скрипта на Борисов.
 
От: Качествено и подробно спинване на текстове

Отговарям на всички...

Но спиннатият текст с колко думи ще излезе, все пак там добавяш думи...горе долу колко думи добавяш на изречение.

{Но|Обаче} {спиннатия|обработения|крайния} текст {колко|какъв брой|колко на брой} думи ще {има|съдържа}, {все пак|нали|знаеш,} {там|в текста|в този текст|във въпросния текст} {добавяш|прибавяш|слагаш|вкарваш} думи... {Горе-долу|Долу-горе|Приблизително|Средно|Ориентировъчно} {колко|какъв брой|колко на брой} думи {добавяш|прибавяш|слагаш|вкарваш} {на|в едно|за едно|в} изречение?


misho0, на теми туризъм, самолетни билети и хотели ще се справя без проблеми. Приемам ePay.bg

Странникът, да, статия от 500 думи излиза 25 лева. Можеш да си поръчаш 5 статии за 25 лева, но евтиното си е евтино... Това, което аз предлагам може да се ползва повече от 5 пъти и те уверявам, че въобще не е със съмнително качество. И не е задължително да са статии. Някой може да има нужда от описание в такъв формат , за да си добави страницата в 30 социални букмарк сайта например.
 
От: Качествено и подробно спинване на текстове

На Rak метода ще извади много по-голяма уникалност, след индексацията напървите статии от шаблона.
Той какъв беше точно кода на подреждане, в смисъл когато се вграждат две или повече шингли или там както се нарича

Така ли се прави:)

{{Предлагам|синоним|{синоним|синоним|синоним}} спинване на статии.|Изработвам шаблон за спинване на {индексирана|синоним|синоним} статия.| Спинвам ваша {статия|синоним|{синоним|синоним|синоним}}.}
 
От: Качествено и подробно спинване на текстове

Току що намалих цената (разбира се без да намалям старанието и времето, което отделям за всеки текст).
 
От: Качествено и подробно спинване на текстове

Продължавам да приемам нови поръчки.
 

Горе