Качествен Link Building

Copywriter

Active Member
Дори и в момент като този след всичките панди и пингвини линк билдването си остава и ще си остане като един много важен фактор във SEOто. Затова съм малко изненадан, че няма тема, където да бъдат събрани различни Link building tool/услуги на едно място. Не говоря за различни спамърски листове - в случая става въпрос за линкове, от които наистина може да се спечели много. Смятам като пръв да предложа едно решение.

Става въпрос за сайта PostRunner, който всъщност представлява блог мрежа, където има над 300 блога, към които можете да добавите Вашата статия. По естество почти всички блогове са с различни собственици(услугата преди беше затворена към membership програма, която учеше създаване на Нишови блогчета). Блоговете са подредени по различни тематики, не се приема неуникално съдържание и всеки автор има правото да откаже публикацията Ви.
Сайтът има различни варианти, като безплатния Ви дава право да линквате към 1домейн(но може да използвате различни страници), както и можете да се възползвате от всички блогове в мрежата.
Разбира се има много блогове, които са оставени на произвола на съдбата , но също така има и няколко много добри попадения, които обаче не приемат некачествено съдържание.

Това е от мен :) За въпроси по сайта можете да ме питате(не съм собственик, линка не е афилиейт, просто го ползвам) на лична, а темата бих искал да бъде сборник с места откъдето се взимат high quality линкове, така че споделете някое и други трикче вие.
 
  • Like
Реакции: bioz
От: Качествен Link Building

А има ли възможност да дам мой блог, на който други да публикуват постове?

Мисля, че получаването на безплатно съдържание е по-ценно от предоставянето на безплатно съдържание ;)
 
От: Качествен Link Building

Техния плъгин за получаване на съдържание не работи. Писах им, обаче няма реакция.

Код:
Plugin could not be activated because it triggered a fatal error.

Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/account34/domains/example.com/public_html/wp-content/plugins/postrunner/class.postrunner.php on line 704

Актуализация (aka ъпдейт): Реших проблема - беше в моя "телевизор". На едно място в кода имаше <? вместо <?php (настройките ми на php по подразбиране не разрешават краткия вариант).
 
Последно редактирано:
От: Качествен Link Building

Преди няколко дни смениха собственици, така че предполагам съпорта им ще бъде малко по-тромав и бавен през близките няколко седмици :)
 
От: Качествен Link Building

Какво ще рече сега, давам 10$ и имам достъп до 800 нишови блога в които мога да публикувам само и единствено уникално статии с линк в тях към моя сайт ?

Правилно ли съм разбрал ? :)
 

Горе