Качи клип, сложи му AdSense и прави пари..

incessantforce

New Member
http://www.nelsok.com/

Става дума за ето тоя сайт.Някой да ги е чувал или да е взимал пари от тях.От това, което прочетох там принципа е такъв.

1. Регистрираш се.
2.В профила си слагаш ИД-то на Адсенс или нещо такова.
3.Като качиш клипче твоите реклами се появяват на него(незнам тояно на самия плеър или под плеъра)
4.Печелиш пари.

Някой ако го е ползвал би ли споделил впечатления. :)
 
От: Качи клип, сложи му AdSense и прави пари..

Да, позволено е. Но не съм ползвал услугата...
 
От: Качи клип, сложи му AdSense и прави пари..

Аз гледам вече къде ли няма адсенс във сайтове за даунлоад на музика във торрент тракери така че щом други слагат що да не се пробва може и да не правят проблем :)
 
От: Качи клип, сложи му AdSense и прави пари..

Ее да ама примерно трейлърите не са авторски.Пък и макар, че рядко посещавам ЮТуб що ли си мисля, че и там съм виждал АдСенс.Иначе просто реших да споделя сайтчето с другите.Ако знаете други такива ги кажете.Аз за пръв път виждам такова чудо. :)
 
От: Качи клип, сложи му AdSense и прави пари..

Първо някой да се запита към Adsense дали е позволено. По принцип тази "услуга" се предлага официално от Google и YouTube но не и за България така, че трябва да се чете повече да не ни прецакат :)
 
От: От: Качи клип, сложи му AdSense и прави пари..

Значи да не се занимавам с този сайт , защото не се предлага за България така ли ?

Колко авторски клипа можеш да ни покажеш ?
 
От: Качи клип, сложи му AdSense и прави пари..

Пари от този сайт няма да видиш, може да видиш от адсенс :)
Ее да ама примерно трейлърите не са авторски.Пък и макар, че рядко посещавам ЮТуб що ли си мисля, че и там съм виждал АдСенс.Иначе просто реших да споделя сайтчето с другите.Ако знаете други такива ги кажете.Аз за пръв път виждам такова чудо. :)
ЮТуб си е на гугъл, нормално е да видиш адсенс :)
 
От: Качи клип, сложи му AdSense и прави пари..

3 дни преди да го купя гугъл го купиха копелетата...
 
От: Качи клип, сложи му AdSense и прави пари..

Еми ако си правя аз некви клипчета с камерата би трябвало да се водят авторски ..Затова в крайна сметка можете ли да кажете дали ще се изкарват пари?:(
 
От: От: Качи клип, сложи му AdSense и прави пари..

Еми ако си правя аз некви клипчета с камерата би трябвало да се водят авторски ..Затова в крайна сметка можете ли да кажете дали ще се изкарват пари?:(

Ами ако ти ги снимаш да.Стига после да не си добавил някоя авторска музика.Макар, че ако имаш приятел Диджей е друго. :) + Това трябва да е нещо интересно(комерсиално) за да се гледа.Значи ти трябва хубава съученичка по бански.:d
 
От: Качи клип, сложи му AdSense и прави пари..

Ако става ми звучи интересно но не мисля че го има за бг
 
От: Качи клип, сложи му AdSense и прави пари..

като гледам какви малоумни клипове са накачили спокойно ще можеш да правиш по 500-600 клипа на ден с мобилен телефон само докато се разхождаш по улиците.
Гугъл забраняват модификацията adsense кода, но в случая той се не се променя. Просто има код от 2 (или повече) акаунта (единият е твоят) на една страница. За това няма проблем - изпробвал съм го отдавна.

Основния въпрос е дали се печели и дали си струва труда. Тук съм скепчтично настроен, но докато някой не пробва няма да разберем
 
От: Качи клип, сложи му AdSense и прави пари..

Според мене ще има само импресии от цялата работа, но докато не се пробва нищо неможе да се каже :)
 
От: Качи клип, сложи му AdSense и прави пари..

Какво да се пробва? Щеше да е смешно ако не жалко колко пари се изкарват така.
 
От: Качи клип, сложи му AdSense и прави пари..

КРАСИ И ГЕРИ - НЯКЪДЕ ДАЛЕЧ
 
От: Качи клип, сложи му AdSense и прави пари..

Сайта е фалирал. Затворете темата .. :) :) :)
 

Горе