Търся: Квалифициран копирайтър на свободна практика

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
41   0   0
Здравейте, колеги!
Накратко - трябват ми кадърни хора с опит, талант, желание за работа и свободно време. Работата е изцяло от вкъщи и се заплаща само за свършена работа.

Причината да ми трябва такъв човек е, че поръчките ми идват твърде много в някои периоди и е невъзможно да ги изпълня в срок. Няма да губя време в излишни описания, направо започвам с изискванията :)

1. Добро владеене на английски език ( минимум B1 ). За да кандидатствате, трябва да преведете един кратък текст ( няма да отнеме повече от 10 минути, не искам да Ви губя времето ). Текстът е лесен, просто трябва да отсея хората. Имайте предвид, че колкото и да е елементарен, мога да преценя точното Ви ниво на владеене на английски език чрез него.
Eто го - https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZMFQqZh2crpVVQha8BdoAQk4wYCho74zVV
Текстовете няма да са на тази тема, просто искам да видя как превеждате.
2. Добро владеене на българския език. Тук няма какво да се коментира, моля да изпратите кратко портфолио със статии.
3. Отговорно отношение
Ще Ви трябват по не повече от 2 часа на ден дори в натоварените периоди. Едва ли на някой биха му били проблем, надявам се поръчките да се изпълняват в срок.

Вие получавате:
- Възможност за професионално развитие
- Възможност да пишете за доста големи български сайтове
- Възможност да пишете и превеждате срещу добро заплащане

Преводите, които ще възлагам, са на статии, не на документи. Статиите са ми на различни теми, поемате нещо само ако искате. Задължителни познания по WordPress ( дори и базови ).

Моля, оставяйте скайп за връзка.

ПП: Много набързо написах обявата, ако има въпроси - пишете, просто нямам никакво време.
 
Некадърност на квадрат - ти ли си тоя завършил Харвард, бе... :D:D:D Mайко мила!

Translate the text into Bulgarian.

Traaditional folk costumes, music and history from Bulgarian folk dance

Bulgarian traditional costumes ( еthnic dress, national dress)

Bulgarian folk costume(липсва 'S' накрая) in Bulgaria are the garments that were worn in Bulgarian villages until the beginning of (тук липсва 'the') 20th century. These garments were hand made in the villages, using materials that were produced locally. The basic structure of the clothing worn by men and women, for workdays and holidays, remained the same for many hundreds of years, until urban-influenced fashion and factory-produced clothes became available.

Bulgarian traditional dance
Bulgaria is (тук липсва 'a') relatively small country but within its modern boundaries a wide diversity of folk dance styles can be found.

This is probably the main reason why Bulgarian dances prove so popular among international folk dancer.

Bulgarian folk dances are normally line dances, with hands joined either in (тук липсва 'a') low ‘V’ hold, belt hold, crossed in front or “W” hold. Footwork can vary from fast intricate steps to slow, sustained cat-like movements

Поне като си завършил Харвард да бе научил що е то Harvard comma.

Бахти смеха и излагацията... Ей, не спираш да ми оправяш настроението, значи. Признавам ти го това :D
 
Некадърност на квадрат - ти ли си тоя завършил Харвард, бе... :D:D:D Mайко мила!



Поне като си завършил Харвард да бе научил що е то Harvard comma.

Бахти смеха и излагацията... Ей, не спираш да ми оправяш настроението, значи. Признавам ти го това :D
Текстът е взет от интернет и само го сканирах за съдържание, но признавам, нямах време да погледна за грешки. Моя е грешката и приемам градивната критика.
 
Здравейте,
Интересувам се от копирайтинг позицията. Моля, оставете скайп да връзка или ЛС с детайли.
Благодаря.

Ивайло, последно търсиш или предлагаш :D
 
Ако не беше условието за английския щях да се пробвам, но за съжаление не го покривам. Ако ви трябват автори за български статии пишете ми.

Иначе 8 години опит в писане и пренаписване на статии, работа с WordPress, базови познания по SEO и link building.

Десетки доволни клиенти от форума + положителен iTrader и добри отзиви за работата ми, за които благодаря на колегите.
 
Ако не беше условието за английския щях да се пробвам, но за съжаление не го покривам. Ако ви трябват автори за български статии пишете ми.

Иначе 8 години опит в писане и пренаписване на статии, работа с WordPress, базови познания по SEO и link building.

Десетки доволни клиенти от форума + положителен iTrader и добри отзиви за работата ми, за които благодаря на колегите.
Привет, благодаря за предложението.
Доста хора се свързаха с мен, много добри портфолиа ми представиха. За момента имам цяла армия от хора, на които мога да поверя нататшни поръчки, така че ще те имам предвид и теб.
Отново благодаря на всички за офертите, които ми изпратиха. :)
 

Горе