Кво е това SEO?

От: Кво е това SEO?

Каквото пише в нета. Стандартните неща се правят, но се измисля стратегия. Именно затова някоя фирма е по-успешна от друга. :) Зависи от стратегията и ресурсите и най-вече успешно сео може да прави човек с опит, тъй като една стратегия се гради с времето и на базата на придобития опит - тоест какво става и какво не върши работа и в какви количества. 8)
 
От: Кво е това SEO?

Какво точно разбирате под "правене на SEO"?
Споделете с 1....2....3... и т.н. да видим кой какво точно прави, като прави на някой сайт SEO.

Е точно това и аз имах предвид,покажете за каква точно работа се мръщите на 500 лева

Ето ви нещо от мен - първото нещо което е най-важно за едно SEO е грамотното писане. И преди съм го казвал и сега пак ще го кажа - неграмотници не могат да правят сайтове, неграмотници никога няма да успеят в SEO.
Едно от първите неща, на които трябва да се научите, едно от задължителните неща без които не може е правилното, грамотно писане.

Автора на темата иска да се научи какво е това SEO. Ами тогава нека да се научи как се пише правилно! Подписа му е само от две думи, но с правописна грешка. Вече му направиха забележка за нея - не я взе предвид! Ако продължава така, не една година - и за десет години няма да научи нищо.
 
От: Кво е това SEO?

Автора на темата иска да се научи какво е това SEO. Ами тогава нека да се научи как се пише правилно! Подписа му е само от две думи, но с правописна грешка. Вече му направиха забележка за нея - не я взе предвид! Ако продължава така, не една година - и за десет години няма да научи нищо.

Що бе, оптимизира педераси :D ... те 98/100 го пишат така :)
 
От: Кво е това SEO?

Що бе, оптимизира педераси :D ... те 98/100 го пишат така :)

Може, не се бях сетил за това :cry:
 
От: Кво е това SEO?

Чакай само на уникално съдържание :lol: нов сайт+ неуникално съдържание - банан и изхвърляне от индекса. уникално съдържание без грам SEO (вкл. onpage) 10-15 страница макс. с добро onpage можеш да добуташ топ 20 при слаба конкуренция. Но нали се сещаш, че 80- 90% от посещенията се обират от топ 10 сайтовете. ако не държиш не google трафик, не се занимавай със SEO

и аз така си викам :lol: въобще не съм правил сайтове с копирано съдържание, които да излизат по-напред в серпа от източника... нееееееее, въобще не съм я правил тая магия... и не бяха няколко пъти :lol:

Важно е СЕО-то, но важно е как ще направиш самия сайт. Ако го наблъскаш на първия ден с 30 поста - забрави :) Почваш малко по малко и ъпдейтваш през време. Правиш си онпейджа, може да му вкараш ръчно няколко линка от директории, фейсбук, гугъл+ или която там социалка ползваш. После забравяш :) Само на месеца веднъж пускаш по 1 статия , за да може Гошо да не те помисли за умрял и вместо чек от адсенс да ти пратят жалейка :lol:
 
От: От: Кво е това SEO?

и аз така си викам :lol: въобще не съм правил сайтове с копирано съдържание, които да излизат по-напред в серпа от източника... нееееееее, въобще не съм я правил тая магия... и не бяха няколко пъти :lol:

Да, зависи от източниците на копирано съдържание и дали ще бъде отчетено като такова.
 
От: Кво е това SEO?

Абе хора... Какви проучвания, какви пет лева?? Как се прави :
Избираш си ниша, правиш си сайта, поддържаш си сайта, правиш си СЕО-то и ГАЗИШ!!!! Няма слаба, силна, средна конуренция, няма такива работи!! Като е висока конкуренцията, та к'во?? Вие сте по-ниски ли?? Я да повярвате малко в себе си и да газите наред!! Пращайте ги първите на почивка и взимайте местата им ;)
 
От: Кво е това SEO?

Какво точно разбирате под "правене на SEO"?
Споделете с 1....2....3... и т.н. да видим кой какво точно прави, като прави на някой сайт SEO.:)

Е не видя ли кво правят? Спамят по социалки, натискат фаце и туите-копчета и наричат това "качествен линкбилдинг". Толкова зор при липса на каквато и да е конкуренция (българоезичния пазар имам предвид) . Ако се бяха сетили да не правят нищо, то щяха да са доста по-напред :)
 
От: Кво е това SEO?

Е не видя ли кво правят? Спамят по социалки, натискат фаце и туите-копчета и наричат това "качествен линкбилдинг". Толкова зор при липса на каквато и да е конкуренция (българоезичния пазар имам предвид) . Ако се бяха сетили да не правят нищо, то щяха да са доста по-напред :)

Едва ли с "правене на нищо" може да си по-напред.
 
От: Кво е това SEO?

Едва ли с "правене на нищо" може да си по-напред.
Може може, ако си правиш анти сео, поради некомпетенция:)
 
От: Кво е това SEO?

Сига де. Имам един блог, с който пък въобще и откъм сео и съдържание не се занимавам, но уви няма го нещо на първа страница. :?
Как става номера, яя споделете... тъкмо ще ми спестите работа. :mrgreen:
 
От: Кво е това SEO?

Правиш нищо и не чакаш никакви резултати
и ако ти се падне от тотото без да си пускал фиш, си на най голяма файда
 
От: Кво е това SEO?

Предполагам, че блог с 2-3 статии оптимизирани по ключова дума, която има 0 месечни търсения ще се класира добре без офпейдж. Но пак зависи. :mrgreen:
 
От: Кво е това SEO?

Предполагам, че блог с 2-3 статии оптимизирани по ключова дума, която има 0 месечни търсения ще се класира добре без офпейдж. Но пак зависи. :mrgreen:
Ааа, не е съвсем така, с повече месечни търсения пак се класира, ама който иска да вярва.:)
 
От: Кво е това SEO?

Добре де,обяснете защо да си губя времето да "Анализирам" конкуренцията?
 
От: Кво е това SEO?

Кефи ме начина по който поддържаш огъня жив :beer:
Айде следващите 3 страници, моля. Не се бутайте, място има за всички :lol:
 
От: Кво е това SEO?

Добре де,обяснете защо да си губя времето да "Анализирам" конкуренцията?

За да прецениш каква стратегия да ползваш.
За да им "откраднеш" от линковете.
За да си направиш приблизителна равносметка колко време ще ти отнема да я пребориш и дали си струва.
И т.н.
 

Горе