Кеворк Кеворкян - ей голям нагаждач е

От: Кеворк Кеворкян - ей голям нагаждач е

Малко прекалено ми идва тази политика, затова не гледам телевизия, а сега трябва и темите във форума да подбирам :evil:. Някой да направи политически форум и да се приключва.

Политиката пряко касае бизнеса, който така упорито се мъчим да развиваме в изстрадалата ни родина. Затова са и политическите теми. Точно тука им е мястото всъщност. Отделно ще ти припомня един стар и много верен лаф - ти може да не се интересуваш от политика, но политиката се интересува от теб:)
 
От: Кеворк Кеворкян - ей голям нагаждач е

Малко прекалено ми идва тази политика, затова не гледам телевизия, а сега трябва и темите във форума да подбирам :evil:. Някой да направи политически форум и да се приключва.

Да, прекалено много политически теми започнаха да се пишат. То е ясно, че и предприемачите са засегнати от политиката, но все пак има други теми, на които трябва да се наблегне в този форум. Иначе, колкото и да беснеете и да се нервирате, полза няма. Вредите на себе си, като недоволствате, дреме им на Кеворк и другите.
 
От: Кеворк Кеворкян - ей голям нагаждач е

Не искам да коментирам политически теми, но за Кеворк имам впечатление, че наистина е нагаждач - чувал съм как храни комунистите и се прави на "революционер", а съм му гледал стари предавания преди 89', в които е тих и хрисим, като шаолински монах.
 
От: От: Кеворк Кеворкян - ей голям нагаждач е

Не искам да коментирам политически теми, но за Кеворк имам впечатление, че наистина е нагаждач - чувал съм как храни комунистите и се прави на "революционер", а съм му гледал стари предавания преди 89', в които е тих и хрисим, като шаолински монах.

И аз не съм особено доволен от Кеворкян в новата Всяка Неделя. Кани гости за по 2 минути. Те съответно нищо не могат да кажат. Прекъсва ги постоянно. Задава им глупави въпроси. Няма провокация. Като че ли не може да напипа правилния ритъм ... нещо липсва.
 
От: Кеворк Кеворкян - ей голям нагаждач е

Искам само едно нещо да уточним :)

Понеже Алан и Тест твърдите, че Кеворкян и Гарелов били нагаждачи.... Пак повтарям - по времето на Тройната коалиция, те пак плюеха по БСП - тоест не е до нагаждачество.

Двамата сега ще си признаете ли, че сте тъпи като градински лейки? :) и да смените заглавието на темата?
 
От: Кеворк Кеворкян - ей голям нагаждач е

Отделно ще ти припомня един стар и много верен лаф - ти може да не се интересуваш от политика, но политиката се интересува от теб:)

Най точно казано :!: Политиката има интерес от хора които изобщо не се интересуват от нея.
 

Горе