Китайски стоки дрехи

Здравейте колеги, имам един въпрос към вас, четох доста тук но неможах да намеря такъв сайт. Искам да попитам дали някой от вас знае доказани китайски сайтове за облекло без доставка и дали изобщо съществуват такива, защото ми казаха че има такива но не ги намирам всички търсят пари за доставка или пък няма доставка ако пазаруваш на едро. Единственото което намерих е сайтове за техника
 
От: Китайски стоки дрехи

Нещо не си търсил както трябва.. Абсолютно всички онлайн китайски магазини имат дрехи и безплатна доставка..
Sports & Outdoor е категорията, а в търсачката с думата wear (облекло) може да се намери нещо по-конкретно като подкатегория.
 
От: Китайски стоки дрехи

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=714679.0 Има и още хиляди. Моят съвет е потърси някой специалист, защото може да има големи изненади.
Ако си решил да се занимаваш сериозно с дрехи, то по добре се ориентирай към Турция и Португалия.
 
От: Китайски стоки дрехи

Някой пазарувал ли е от tinydeal.com , защото ми се струва измама до 2кг доставката безплатна над 2кг се плаща доставката би трябвало да е обратно нещо ми намирисва на измама.
 
От: Китайски стоки дрехи

Някой пазарувал ли е от tinydeal.com , защото ми се струва измама до 2кг доставката безплатна над 2кг се плаща доставката би трябвало да е обратно нещо ми намирисва на измама.

Няма измама, поръчвам си за 1$ и си ги получавам безплатно до у дома
 
От: Китайски стоки дрехи

Вижда ми се нереално нещо за 2лева да ти докарат нещо от Китай и то до вратата :Д та те пица не искат да ми докарат от половин километър тука за без пари от Китай да ми докарат .... :Д
 
От: Китайски стоки дрехи

виж сега, от тоя сайт пазарувам вече втора година, което е с надпис безплатна доставка ти го пращат, последно ми докараха една джаджа за малкия която струваше 2 долара, и 20 цента да струва пак ще ти го пратят
 
От: Китайски стоки дрехи

Имам чувството, че искаш да се захванеш с препродажба на тези стоки, в което няма нищо лошо.
Има нещо друго, което може би те интересува в случая, а то е как ще си плащаш данъците.
В това, че за 2 лева стока ти е безплатна доставката, не се съмнявай, както и гарантирано, че сумата ще ти бъде върната, ако не получиш стоката.
Имай предвид 2 важни неща, ако ще търгуваш с такива стоки.
1. Доставката е бавна - от 15-20 дни до 2 месеца, а е възможно и да не дойде. Трябва да натрупаш подобни стоки на склад, за да ги продаваш навреме и клиентите да имат доверие в бизнеса ти.
2. Стоки до 30 лева от страни извън ЕС са без мито. След това има някакво мито за стоки/доставки до 150 лв (или евро, не помня), а над такива суми се плаща и ДДС, доколкото се сещам.
Ако дрехите са за лично ползване, не се колебай да си поръчаш, ако си харесаш нещо. Няма да те прецакат с пари, а и стоките са си качествени по принцип.
 
Последно редактирано:
От: Китайски стоки дрехи

в допълнение на горното, имал съм случай в който стоката е свършила и парите ми бяха върнати в акаунта, ако наистина е за търговия разгледай алибаба.ком
 
От: Китайски стоки дрехи

А някой тук знае ли как стоят нещата със мита данъци и т.н. ако примерно поръчам от такъв сайт за 500 лева примерно колко мита данъци ще трябва да платя
 
От: Китайски стоки дрехи

А някой тук знае ли как стоят нещата със мита данъци и т.н. ако примерно поръчам от такъв сайт за 500 лева примерно колко мита данъци ще трябва да платя
12% мито + 20% ддс за дрехи
 
От: От: Китайски стоки дрехи

12% мито + 20% ддс за дрехи

Сигурен ли си ? Значи ако поръчам един контейнер за $20000 ще трябва да платя 20% ддс демек $4000 и 12% $2400 общо $26400, правилно ли съм разбрал, а и има ли значение митото дали ще е на 1000 лева или на 100 хил. лв. , Мерси.
 
От: Китайски стоки дрехи

няма значение дали е 1000 или 10 хил щом надхвърляш минимума по табличката за вида стока и ДДС и си готов да ги ползваш
 
От: Китайски стоки дрехи

Вижда ми се нереално нещо за 2лева да ти докарат нещо от Китай и то до вратата :Д та те пица не искат да ми докарат от половин километър тука за без пари от Китай да ми докарат .... :Д

Китайците са много по-напред в това отношение от всички останали, затова постепенно превземат света. Свръхпродукцията на ниски цени им позволява да правят такива доставки. За 2 лв нещо не знам дали можеш да си поръчаш, но както казаха по-горе, голяма част от китайските онлайн магазини пращат безплатно до цял свят. Аз лично телефони съм поръчвал, пристигаха за десетина дни до тук с безплатна доставка.
 

Горе