Клауд Хибридни Хостинг Планове с AMD Ryzen Cores - NVMe - DirectAdmin - Германия

По принцип бяхме сложили най новата тема ама имахме доста тикети как не могат да се оправят, (затова взехме една стара тема която малко прилича на whmcs ) и я бяхме пуснали нея ... но сайта изглеждаше супер дървен...

От няколко дни сме сменили темата отново на по новата (специфичноте е че трябва да гледата за падащо меню
 
Здравейте, дойде време да си подновявам плана и реших пак да погледна офертата ви, но линка не работи. Значи ли, че вече не предлагате тази услуга?
Здравей, здравей. Ако става дума за хостинга в бг. Предлага се. Просто линка, който имате е от старата билинг система. Ето такъв към самата услуга:


А това е към всички от билинг системата за всички решения и техните планове:


Пишете ми на лично или в тикета, ако нещо ви интересува.

:)
 
Здравей, здравей. Ако става дума за хостинга в бг. Предлага се. Просто линка, който имате е от старата билинг система. Ето такъв към самата услуга:


А това е към всички от билинг системата за всички решения и техните планове:


Пишете ми на лично или в тикета, ако нещо ви интересува.

:)
ти пък един 301 що не нацъка....бтв, всички го правят тоя пропуск :)
 
ти пък един 301 що не нацъка....бтв, всички го правят тоя пропуск :)
Правим го, защото още не бяхме сигурни за URL-тата, че и на един продукт се смениха. Но в крайна сметка, ще се направи окончателно тия дни. :) Няма да има загуба по мрежата. Но да, всички го правят. И НАП го направиха преди няколко седмици като си смениха сайта. Лошото е, че те нямат лендинг на нот фаунд. Това вече е греда. :)
 
лайва чата много добре бачка :D
малко несериозно ми се види вече това, бахти сбъркания панел + че не сте седнали да го пипнете поне малко
 
Всъщност ако сравниш дизайна на сайта и този на клиентския панела, са сингнати, а доизкусоряването - ще почака малко, тъй като готвим нов дизайн за главния сайт. А чатът е изключен, както и опцията за афф, поне за момента. :)
 
@Blinky с hybrid cloud ще имам ограничено процесорно време?
Ще бъдеш ограничен до ядрата, които съответстват на плана, който е избрах. Нямаме такова животно като минути на месец. Просто като го удариш, то си изписва в контрол панела, както и ще получиш анонс, че удряш лимити. Като VPS, с резервирани ресурси за твоя план. За колко голямо натоварване говорим?
 
Ще бъдеш ограничен до ядрата, които съответстват на плана, който е избрах. Нямаме такова животно като минути на месец. Просто като го удариш, то си изписва в контрол панела, както и ще получиш анонс, че удряш лимити. Като VPS, с резервирани ресурси за твоя план. За колко голямо натоварване говорим?
Ами ползвам в момента суперхостинг СУперпро от ICN ме прехвърлиха там, плащах 140 лв.. сега ми искат двойно над 210 лв.. за година.. и постоянно намират за нещо да правят проблем.. и пише че при лимит 3 300 минути аз съм минал 6 600 минути.. двойно.. имал съм много индексиране и обхождане от ботовете на гугъл.. е какво да правя момента ме индексират яката ахаха.. като ще имам още 1-2 подобни сайта..
та вместо да им дам на тях 200 лв.. за Shared hosting който ползвам от над 10 години вече време е да премина към нещо по ново, затова 4 G съм се спрял като това ми препоръчаха и от вашият съпорт.. обаче това с процесорното време ме притеснява пак

CPU days.pngCPU.png
 
Последно редактирано:
Ако искаш драсни на лично, да видим. Но мисля, че ще е ОК този план. Нямаме такова животно, не броим минути. Но всеки си има ограничения, както написан, нашите са изцяло написани на страницата, към съответния план. ;) Драсни и да видим дали може да сме ти полезни.
 
Моля дизайнера дето пипа файл мениджъра да се запре за малко.
На всяко влизане всичко е на различно място и с нов дизайн.
Благодаря :D
 
Моля дизайнера дето пипа файл мениджъра да се запре за малко.
На всяко влизане всичко е на различно място и с нов дизайн.
Благодаря :D
Хахаха. Писали сме към direct admin. Доста хора писаха, и се надявам да ни уважат молбата. Сигурно не сме само ние. Но ако трябва да съм честен, аз свикнах чак след 1-вия ден. Дори с филтъра е по-добре да си намериш файла по критерий разширение. ;)
 
  • Like
Реакции: Sky
Хахаха. Писали сме към direct admin. Доста хора писаха, и се надявам да ни уважат молбата. Сигурно не сме само ние. Но ако трябва да съм честен, аз свикнах чак след 1-вия ден. Дори с филтъра е по-добре да си намериш файла по критерий разширение. ;)
ако въобще намериш къде е филтъра :D
 

Горе