Клик Google Adsense

nivanov

Member
Здравейте,
преди няколко дни направих едно сайтче с Wordpress klukibg.info ,с което кандидатствах в Adsense.Одобриха ме,поставих реклами и всичко е ок.
Та въпросът ми е "Ако примерно Иван,Драган,Петкан и т.н влезе в сайта разгледа съдържанието,кликне върху дадена реклама излезне от сайта или продължи да го разглежда и отново кликне на друга реклама,това като 2 клика ли ще се смята или не?" :)8)

Благодаря предварително за отговорите!

Поздрави,
 
От: Клик Google Adsense

Ако караш Иван Драган и Петкан да кликат върху рекламите ти скоро ще спреш да работиш с Адсенс :) и няма да те интересува дали е един или два клика :)
 
От: Клик Google Adsense

Нямам в предвид да карам някой да кликва,а ако случаен потребител кликне 2-3 пъти на случайна реклама....ясно ми е,че ако карам някой да кликва няма да изкарам много
 
От: Клик Google Adsense

Нямам в предвид да карам някой да кликва,а ако случаен потребител кликне 2-3 пъти на случайна реклама....ясно ми е,че ако карам някой да кликва няма да изкарам много
Ако караш някой да клика, ще си като мен..
10 евро и пътник.. :lol:

По темата, не мога да ти помогна.. сори..
 
От: Клик Google Adsense

От едно ИП един валиден клик за 24 часа. Нещо такова беше ... даже и да има повече няма да се отчетат.
 
От: Клик Google Adsense

До колкото знам като ти кликне някой на рекламата новият сайт се зарежда на мястото на твоя и единственият начин да продължи да разглежда твоя е да се върне обратно чрез бек бутона или да те намери отново в търсачката - това вече е ново влизане и ще ти го отчете като нов клик - реално това се случва често и не би трябвало да е проблем - обаче когато почне да се случва особено често ще гризнеш дървото
 
От: Клик Google Adsense

Два клика са.
Но има вграден механизъм "invalid clicks", който работи на 3 нива (няма да обяснявам какви са те). Благодарение на него можеш да получиш клик за 0 цента или след като първоначално ти е отчело клик, после да ти приспадне сумата от него.
 
От: Клик Google Adsense

Честно казано ще ми е много интересно колко ще изкарваш от адсенс на ден с този сайт. Аз имам сайт с хиляди уникални статии (твоите ги гледам, че са копи пейст, поне първата която проверих) и преди да ми спрат рекламите, повече от 17 евро на месец не съм изкарвал при 1300-1500 посещения на ден. Даже както е полудял тези дни гугъл, ще ми е много интересно дали би те индексирал добре с копирани статии и дали ще те пусне на предни позиции. "Нишата" е доста конкурентна. Освен тийнейджърите решили да стартират със клюкарски сайт, като преписват новини на килограм...те и "сериозните" новинарски сайтове в последно време бълват клюки, че и с тях се "борим" за позиции.
Ще следя темата.
 
От: Клик Google Adsense

Честно казано ще ми е много интересно колко ще изкарваш от адсенс на ден с този сайт. Аз имам сайт с хиляди уникални статии (твоите ги гледам, че са копи пейст, поне първата която проверих) и преди да ми спрат рекламите, повече от 17 евро на месец не съм изкарвал при 1300-1500 посещения на ден. Даже както е полудял тези дни гугъл, ще ми е много интересно дали би те индексирал добре с копирани статии и дали ще те пусне на предни позиции. "Нишата" е доста конкурентна. Освен тийнейджърите решили да стартират със клюкарски сайт, като преписват новини на килограм...те и "сериозните" новинарски сайтове в последно време бълват клюки, че и с тях се "борим" за позиции.
Ще следя темата.

кой ти спря рекламит?
 
От: Клик Google Adsense

Първо ще отбележа, че не съм тинейджър...Интересно ми е, ти ли ги пишеш тези хиляди уникални статии?Да не би да си някой кибер? :) Смятам, че първоначално е нормално да има някой друга статия copy/paste,а ти?Сайта е пуснат на 24.04.2012 г. и към момента има 100-120 уникални посетители...прогнозните приходи от Google към момента са 11 евро, и ако смяташ, че съм насърчавал някой да клика като полудял - не е така! ;)
Благодаря на всички за отговорите!
Успех!
 
Последно редактирано:
От: Клик Google Adsense

dalasweb - Г. намери нещо с което нарушавам правилата им. Здраве да е.
nivanov - Нямах предвид, че ти си тийн..., не че е лошо де :) Просто давах пример. Както и да е. Успех със сайта.
 
От: Клик Google Adsense

ами то новините са еднакви навсякъде !
но какво става тогаз с индексирането когато се дублират?
май гошо не го взима напредвид ,когато е за нюз сайт!
 
Последно редактирано:
От: Клик Google Adsense

sunstorm Благодаря!Успех и на теб :)
Имам един проблем, ако някой може да ми помогне :), та проблемът е,че когато влезнеш на начална страница всички реклами са ок...,но когато посетиш някой статия по-голямата част от рекламите изчезват...Някой има ли представа,защо се получава така? :)
 
От: Клик Google Adsense

Най-вероятно няма да има рекламодатели по релевантото съдържание на сайта ти
 
От: Клик Google Adsense

Или си сложил повече рекламни карета.Мисля, че до три рекламни блока и 2 текстови блока имаше право на страница.


Поздрави,
Галин!
 
От: Клик Google Adsense

И отново проблем :) Смених темата,преведох я на 50 % и всичко беше ок!Но в момента когато някой "Хареса" дадена статия, или се опита да я сподели във Facebook излиза само линк, няма картинка и откъс от текста :( Някой може ли да помогне?

Поздрави,
 

Горе