Климатичните промени, опитите за повлияване на климата - ХАРП?

я ми покажи точно къде пише , че форума е за уеб мастъри , скуйрт мастъри и старозагорски майстори?
 
Преди малко го снимах със супер дългата леща в северния парк - пръскат ни с кемтрейлс, за да ни правят обратни.... По-добре да си беше облачно, че се сдухах вече...


1687093713943.png
 
Преди малко го снимах със супер дългата леща в северния парк - пръскат ни с кемтрейлс, за да ни правят обратни.... По-добре да си беше облачно, че се сдухах вече...


Виж файлът 29399
чудно ми е кмета на община "Илинден" Иван Божилов какво ли слага вече в кебапчетата в кафето му в Северния парк та ти се привиждат кемптрейси като ги консумираш :)
 
Продъжалваме с пълна сила да тъпчим форум за веб мастъри със теми за конспирации и кемтрейлс :D
Не мога да повярвам какви идиоти се навъдиха в този форум ... Уж предприемачи, а само конспиративни теории се обсъждат тука.
 
Не мога да повярвам какви идиоти се навъдиха в този форум ... Уж предприемачи, а само конспиративни теории се обсъждат тука.
Ами иди на прайда вместо да висиш във форума. Там няма да те занимават с конспиративни теории, направо ще ти предложат да ти отрежат малкото curious-че и ти ще си съгласен.
 
Не мога да повярвам какви идиоти се навъдиха в този форум ... Уж предприемачи, а само конспиративни теории се обсъждат тука.

Имат на върха на пръстите си устройство, с което могат да се допитат до знанието на цялото живяло човечество, обаче харпа, кемтрейлса, графена във ваксините и ВЕИ-тата са им най-тегавите теми, по които са "капацитети".

Отделно - "не са ходили на луната!", "земята е гладка!", "късата пишка е най-добрия политик, той ще ни оправи!"
 
Имат на върха на пръстите си устройство, с което могат да се допитат до знанието на цялото живяло човечество, обаче харпа, кемтрейлса, графена във ваксините и ВЕИ-тата са им най-тегавите теми, по които са "капацитети".

Отделно - "не са ходили на луната!", "земята е гладка!", "късата пишка е най-добрия политик, той ще ни оправи!"
Хората от край време се привличат към крайности. Някой може да маниак на тема коли, друг може да е работохолик, трети може да прекалява с игрите, четвърти с дискотеките, пети с политиката и т.н. За каквото се сетиш, то си има почитатели, срещат се и фанатици. Това не е странно, това е повече от нормално и е било така откакто съществуваме. Ако го отричаш, значи пък ти си фанатик в това да отричаш такива неща. Та си има такива фанатични фенове и на така наречените "конспиративни теории". Пак казвам, това е абсолютно нормално и не е нищо ново под слънцето. Нещата дето си изброил не са нищо ново, аз съм чел и слушал за луната, за плоската земя, за чипове, за кемтрейлс, за гущери и какво ли още не преди повече от 15 години.

Аз бих критикувал всеки фанатичен фен на каквото и да е. Всеки фанатичен фен на конспиративните теории, всеки фанатичен фен на обратното на това, всеки фанатичен фен на каквото се сетиш. По простото правило, че истината обикновено е някъде по средата. Това означава, че някои от конспиративните теории може би не са истина. Но също така означава, че някои са истина. Вече е въпрос на разследване кои са и кои не са.

А защо напоследък във форума се били навъдили хора дето обсъждали разни теории.... а замисли се малко... дали пък не е защото и извън форума хората обсъждат същите теории повече от преди 2020?
 
Да си фен на бНв и да си даваш и последната пара за ново турбо, що старото е сдало го разбирам, но да обясняваш че те пръскат с някакви химии отгоре, при положение, че си се возил 3 пъти през живота си на самолет, не ти е ясна концепцията защо въобще лети тоя самолет, но въпреки това имаш последен модел Ифон на изплащане, щото не можеш да си го позволиш.... е това няма човек на света да ми обясни как мога да го разбера.
 
Да си фен на бНв и да си даваш и последната пара за ново турбо, що старото е сдало го разбирам, но да обясняваш че те пръскат с някакви химии отгоре, при положение, че си се возил 3 пъти през живота си на самолет, не ти е ясна концепцията защо въобще лети тоя самолет, но въпреки това имаш последен модел Ифон на изплащане, щото не можеш да си го позволиш.... е това няма човек на света да ми обясни как мога да го разбера.
Поне си много ербап, я кажи кой точно от така наречените конспиратори е писал в тази тема за самолетите и пръскането? Кой е писал за плоската земя? Кой е писал за Луната? Кой от така наречените конспиратори е писал във форума за тези неща? Искам да ми покажеш линк, ако може дори няколко.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Поне си много ербап, я кажи кой точно от така наречените конспиратори е писал в тази тема за самолетите и пръскането? Кой е писал за плоската земя? Кой е писал за Луната? Кой от така наречените конспиратори е писал във форума за тези неща? Искам да ми покажеш линк, ако може дори няколко.
Не се хаби, тоя има травма от детството, даже ми се струва, че е изнасилван.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Поне си много ербап, я кажи кой точно от така наречените конспиратори е писал в тази тема за самолетите и пръскането? Кой е писал за плоската земя? Кой е писал за Луната? Кой от така наречените конспиратори е писал във форума за тези неща? Искам да ми покажеш линк, ако може дори няколко.
На първата страница в темата, в която пишеш например?

ЕДИТ - дори заглавието на темата промениха, за да отразява по-ясно позицията на "създателите", защото до сега половината тролове в нея не бяха на същото мнение.
 
На първата страница в темата, в която пишеш например?

ЕДИТ - дори заглавието на темата промениха, за да отразява по-ясно позицията на "създателите", защото до сега половината тролове в нея не бяха на същото мнение.
а какво ще кажеш за Чупакабра? :)
 
Имаш ли линк към конкретен пост или не?
на такива трябва да им пишеш по следния начин.... ne6to link4e 6te dade6 li? :) Сама така разбират какво ги питаш...
 

Все още имам някакви надежди, че в русофилските глави ще потече някаква мисловна дейност, но трудна работа. Харп в САЩ... Земетресение в Турция и "Това са американците с Харп"! А защо не в Русия или Китай, умници? Аааа, ъъъъ - ами защото така!
 
Не мога да повярвам какви идиоти се навъдиха в този форум ... Уж предприемачи, а само конспиративни теории се обсъждат тука.
Климата, политиката и конспиративните теории са пряко свързани с предприемачеството!
Другото, което е много важно колкото по конспиративен е даден продукт толкова повече пари можеш да изкараш от него! Ето ти пример с кока-кола за нея се носят всякакви митове, легенди голяма част от тях са много или по-малко конспиративни, а тя все още се продава и е сред най-продаваните напитки!

П.П. Идиотите в този форум сме на нивото на учените в БАН, трябва да се гордееш че ни познаваш :) :) :)
 
Тази година през месец май в Канада и северните райони на САЩ топлото време повиши средните температури до над 10 °C над средните за деня. Горещи вълни заляха Югоизточна Азия, а Шанхай вече има нов месечен рекорд от 36,7 °C, поставен на 29 май. Лаос, Виетнам и Тайланд също подобриха месечните си рекорди. В Европа обаче месецът беше със средна температура, сходна с месечната норма за периода 1991 – 2020 г., което е с цели 2,8 °C по-ниска от най-топлия май до момента 2018 г. В Средиземноморския басейн бяха отчетени по-голям брой циклони от нормалното, а интензивните дъждове доведоха до наводнения с човешки жертви в Италия, Словения, Хърватия и Черна гора. У нас средните температури бяха под нормата, а според стойността на тазгодишната аномалия май 2023 г. е бил най-студеният май в страната ни от 18 години насам. Това пише в своя статия за климатолога Стоян Матев.
 
стратосферни вълнени лъчения
А памучни дали имат, че вълнени посред лято... :rolleyes:

Добре, че са ''вярващите в науката'', та да могат ''ония'' да си прокарват спокойно всички антихуманни планове. Те и ковид-ваксите спираха разпространението и бяха напълно безопасни, ама кво станА???
 
Тази година през месец май в Канада и северните райони на САЩ топлото време повиши средните температури до над 10 °C над средните за деня. Горещи вълни заляха Югоизточна Азия, а Шанхай вече има нов месечен рекорд от 36,7 °C, поставен на 29 май. Лаос, Виетнам и Тайланд също подобриха месечните си рекорди. В Европа обаче месецът беше със средна температура, сходна с месечната норма за периода 1991 – 2020 г., което е с цели 2,8 °C по-ниска от най-топлия май до момента 2018 г. В Средиземноморския басейн бяха отчетени по-голям брой циклони от нормалното, а интензивните дъждове доведоха до наводнения с човешки жертви в Италия, Словения, Хърватия и Черна гора. У нас средните температури бяха под нормата, а според стойността на тазгодишната аномалия май 2023 г. е бил най-студеният май в страната ни от 18 години насам. Това пише в своя статия за климатолога Стоян Матев.
Ако правят каквото правят или не правят: съм се питал - ако наистина го правят дали и колко се замислят, че ако наистина го правят как това ще повлияе и какво ще донесе след себе си?
Колкото и да е напреднала науката тя е е едно мъничко нещо на фона на могъщите сили на природата.

И дори науката да дръпне бримка, която да произведе пакости след себе си, природата ще го балансира по някакъв начин.
 

Горе