Клонинг на 9GAG (Wordpress)

sotirooov

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам тема подобна на 9GAG правена е на Wordpress + система за банерна реклама. Тук може да видите темата . Продава се само темата без домейн името. За повече инфо ЛС.<br /><br /> Домейн Име | URL: на ЛС<br /><br />Приблизителна Цена: на ЛС<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 100<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Не<br /><br />Система: Къстъм<br /><br />Дизайн: Къстъм<br /><br />Начини на Плащане: PayPal<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
Последно редактирано:
От: Клонинг на 9GAG (Wordpress)

Ебаси клонинга...:lol: Има нещо близко до темата на 9gag, но е много далеч.
 
Да, фона и цвета на хедъра ;)
 
От: От: Клонинг на 9GAG (Wordpress)

Продавам тема подобна на 9GAG правена е на Wordpress + система за банерна реклама. Тук може да видите темата http://linkvai.net/ . Продава се само темата без домейн името. За повече инфо ЛС.<br /><br /> Домейн Име | URL: на ЛС<br /><br />Приблизителна Цена: на ЛС<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 100<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Не<br /><br />Система: Къстъм<br /><br />Дизайн: Къстъм<br /><br />Начини на Плащане: PayPal<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />


Как ти хрумна да продаваш безплатна тема за WP???
http://www.wprefresh.com/9gag-clone-theme-for-wordpress/
 
От: Клонинг на 9GAG (Wordpress)

Никого не мисля за риба, темата е правена от мен и сам добавил банер система както и рейтинг система, ако не ви интересува със здраве но не пишете само глупости в темата много Ви моля.
 
От: Клонинг на 9GAG (Wordpress)

Никого не мисля за риба, темата е правена от мен и сам добавил банер система както и рейтинг система, ако не ви интересува със здраве но не пишете само глупости в темата много Ви моля.

Виж сега, що не се регистрираш в themeforest, там некой мой да та Уцени, щот ний тука не разбираме.
 
От: Клонинг на 9GAG (Wordpress)

ние да не пишем глупости, обаче ти да пишеш, така ли ? :mrgreen: Това което си направил е, че си добавил 2 безплатни плъгина на безплатен темплейт. Интересно ми е за колко си оценяваш произведението ? :(
 

Горе