Ключова дума: "преписване"

От: Ключова дума: "преписване"

Методът на Асенов разучи. От оценка висока се не лиши! :mrgreen:
 
От: Ключова дума: "преписване"

Няма да търся в гугъл, ще преценя до кого да седна. :twisted:
 
От: Ключова дума: "преписване"

Винаги трябва да си сигурен, дали този човек ще иска да си до него или от други обстоятелства.
За някои контролни съм си правил по 4 различни пищова. :D
Няма да търся в гугъл, ще преценя до кого да седна. :twisted:
 
От: Ключова дума: "преписване"

Няма да търся в гугъл, ще преценя до кого да седна. :twisted:
Точно това направих на кандидат - сстуденския изпит по география. Докато чаках да ни пуснат в залата за изпити се оглеждах за хора, на които на челото им е написано ''Аз съм зубър и прилежен ученик'', малко невинни въпросчета за справка от рода на ''Абе ти как си с материала, брато'' и се лепнах за него веднага, 5-ца без никакви ядове:lol:
 
От: От: Ключова дума: "преписване"

Точно това направих на кандидат - сстуденския изпит по география. Докато чаках да ни пуснат в залата за изпити се оглеждах за хора, на които на челото им е написано ''Аз съм зубър и прилежен ученик'', малко невинни въпросчета за справка от рода на ''Абе ти как си с материала, брато'' и се лепнах за него веднага, 5-ца без никакви ядове:lol:

Ще пораснеш и ще осъзнаеш , че това преписване ти е изиграло лоша шега.
 
От: От: Ключова дума: "преписване"

Ще пораснеш и ще осъзнаеш , че това преписване ти е изиграло лоша шега.
Не мисля, защото с географията съм на ти. На самия изпит трябваше да се пише по един малоумен и доста обемист план, като задължително по всяка точка от него да има надраскано поне по едно изречение да има нещо. Не виждам ''неназубрянето'' на този план с какво би ми изиграло лоша шега:)
 

Горе