Ключови думи за съдържанието

pgplamen

Active Member
Здравейте, имам магазин на платформата opencart 1.5.4.1. Когато преглеждам ключовите думи в google.com/webmasters нещо не ми харесват нещата. Ето какви ключови думи за съдържанието ми засича гъгле 00лв, поръчка (3 варианта), добави (2 варианта), профил (3 варианта) и други подобни. Как може да се направи така че гъгле да не взима тези думи за ключови.
untitled.JPG
 
От: Ключови думи за съдържанието

Както си промениш съдържанието, думите които ти се появяват се срещат най-често в съдържанието на сайта ти.
 
От: Ключови думи за съдържанието

Как да променя съдържанието например на желани, поръчка лв. все пак това е интернет магазин и е нормално най- често да се среща "лв. поръчка купи" от към съдържание и описание на продуктите магазина е добре. Поне така си мисля затова и питам какво може и как да стане.
 
От: Ключови думи за съдържанието

Тогава, какво те притеснява? Дори и всички думи, по които оптимизираш да ти излязат в webmasters, не е гаранция за първи места в серпа. Аз не ги гледам тези данни.
 
От: Ключови думи за съдържанието

В серпа се класирам добре но не ми харесва какво ми показва този google.com/webmasters ако няма място за притеснение добре. :roll:
 
От: Ключови думи за съдържанието

Инсталирай си SEOquake и провери всяка страница, какви думи и каква тежест имат. Имай предвид, че ключови думи от две или повече думи не се показват в webmasters, което е недостатък.
 
От: Ключови думи за съдържанието

То затуй като напишеш в Google "click here" най-отгоре е adobe acrobat :)
 

Горе