Когато собствениците на продукти сами те намират

Здравейте момчета и момичета. Тук е събрана много полезна информация, както и хората са много точни и разбрани.
Аз се занимавам с различни дейности, но основната ми цел е да започна да припечелвам от интернет.
Необходима ми е малко помощ, по следните два въпроса.
1. Много странно за мен, но явно набирам популярност, тъй като днес получих писмо от Американец, които сам ми предлага да му рекламирам продукта на сайта.
Не знам от къде ме е намерил и как е разбрал (трябва да попитам), но определено съм изненадан. Ако имате практика с подобни случай, какво друго мога да му предложа освен банерни позиции. Не че ми е лош анлийския, но това конкретно изречение не мога да го осмисля:
"submit some awesome fire your trainer content or if you are interested I can offer you 75% commission of every purchase of the traffic I receive from your site"
Първата част какво значи, за комисионната 75% разбрах, обаче за съдържанието не разбирам какво ми предлагат?

2.Имам малък проблем. във "feed"-а на сайта ми има остатъчно съдържание от преди, нз дали заради шаблона, които ползвам или какво, но определено садържа НЕ-актуална информация и линкове, на WordPress как се редактира този feed? За този ред говорим:
"
<guid isPermaLink="false">
http://www.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.com
</guid>
<description>
"
Ще ровя пак по кода, но ако някой знае да ме подпомогне как да го разкарам това, ще бъда благодарен.

Все още съм узадачен от предложението на Американеца, понеже последните ми начинания не постигнаха желания успех, а това че са ме забелязали е пак нещо.

Всякакви съвети и коментари са добре дошли.


Поздрави.
 
От: Когато собствениците на продукти сами те намират

На мен първото ми прилича на спам, пусни го целия мейл, за да го видим...
 
От: Когато собствениците на продукти сами те намират

the.rampage.rado: не е спам, човека си държи домейна с това което предлага, също и още един с неговите имена и програмите, който развива.
Освен това в продължението казва, че ще ми даде достъп до цялата си програма, за да я разгледам и да преценя дали да работя с него.
В смисъл не ми иска нито пари нито нищо.
Въпросът е дали работи с кликбанк, ако не, как да се разбирам с него?
 

Горе