Когато цената на клик ти е под 1 цент

alabam4eto

Active Member
Явно е възможно цената на клик да падне и под 0,01$, аудиторията е 30+

Untitled.jpg
 
От: Когато цената на клик ти е под 1 цент

Което е плод на? Късмет? Интерес? Случайност?
 
От: Когато цената на клик ти е под 1 цент

Засега лично за мен е късмет….
От няколко дена тествам ФБ рекламата тази въпросната (най-евтината) е с рейтинг 10. предполагам, че за това е и с толкова ниска цена. Просто съм изненадан мислех, че 1 цент е минималната цена за клик на реклама.
 
От: Когато цената на клик ти е под 1 цент

И аз съм пред същото тестване и за това питам...
Преди време с дебитна карта Виза от Прокредит не ставаше да стартираш. Случайно да знаете има ли промяна сега? Проблема е в Прокредит по принцип - явно нещо си осакатяват картите за да продават кредитни карти.
 
От: Когато цената на клик ти е под 1 цент

Преди време и виза на Райфайзен не ми я приема въобще, с мастар кард нямам отказ до момента!

И аз съм пред същото тестване и за това питам...
Преди време с дебитна карта Виза от Прокредит не ставаше да стартираш. Случайно да знаете има ли промяна сега? Проблема е в Прокредит по принцип - явно нещо си осакатяват картите за да продават кредитни карти.
 
От: Когато цената на клик ти е под 1 цент

alabam4e, имаш ли представа дали Виза електрон на райфайзен все още не се приема, или са я оправили ?
Предстои ми рекламиране и се чудя дали пак с тази карта да се набутам
 
От: Когато цената на клик ти е под 1 цент

alabam4eto , фактурите който получаваш с ДДС ли са или си го начисляваш допълнително (както от едно време)? Че нали щяха да отварят бг фирма, та ме интересува дали са направили промени вече.
 
От: Когато цената на клик ти е под 1 цент

Явно е възможно цената на клик да падне и под 0,01$, аудиторията е 30+

Виж файлът 13470

Възможно е...ето и една снимка от мен, цена на конверсия 0.002USD. Не мога да кажа, че е късмет, по скоро се дължи на релевантността на рекламата към интересите на аудиторията (9 и 10 в конкретния случай), както и тестване на различни формати и комбинации (изображение+рекламен текст).
Виж файлът 13729
 
Последно редактирано:
От: Когато цената на клик ти е под 1 цент

И аз стигнах до $0.002. Голям кеф беше.
 

Горе