Кога да започна да продавам реклама в сайта си?

kolev89

New Member
Сайта ми е на един месец и малко по малко се развива. Въпросът ми е кога да започна да продавам реклама? За момента правя по 1 000 импресии на ден и работя поне по 2-3 часа дневно върху съдържанието и дизайна. До 6-12 месеца дали ще е възможно да продавам реклмно место вече? Благодаря би ;) http://serialite.com
 
kolev89 каза:
Сайта ми е на един месец и малко по малко се развива. Въпросът ми е кога да започна да продавам реклама? За момента правя по 1 000 импресии на ден и работя поне по 2-3 часа дневно върху съдържанието и дизайна. До 6-12 месеца дали ще е възможно да продавам реклмно место вече? Благодаря би ;) http://serialite.com

Не знам от кога сайта изглежда по този начин, но евала. Това вече прилича на сайт :) Относно въпроса ти ... бтв, нтв, тв7 са големи телевизции които не се нуждаят от агресивна рекламна политика, за да рекламират в сайт с по 200 - 300 - 400 посещения на ден. Можеш да се пробваш с някои по-малка и нова телевизия от сега а защот точно телевизия ? Там са големите $$$ :twisted: ... другото което е ако продължаваш в същия дух след 6 месеца ще си доста напред защото примерно сега хората са свикнали да гледат какво предстои в даден сериал на сайта на самата телевизия, но ако ти има даваш повече материал, повече снимки особено на мъжете в гадните сапунки ( момиченцата са луди по тях ) ще бъдеш забелязан и ще си събереш редовни потребители ... че след 6 - 12 месеца директно можеш да има скачаш на ушите на големите ако те вече не са скочили на твойте ... още нещо ... следи какви реалити формати излизат по света и когато се появи нещо успешно то със сигурност някои ден ще се завърти в бг ефира ... преди това да се случи запознай потребителите си с формата т.е. БЪДИ ПРЪВ ... другото което бих ти предложил е да следиш и сериалите които завладавят америка и да пишеш за тях преди да се врътнат тук ... доста разбъркано и не свързано го написах ...

- БЪДИ ПРЪВ, с крачка пред останалите
- продължавай в същия дух
- неспирай да развиваш сайта има много хляб в него
- давай на потребителите си това което те искат
- прави нещата така че не на теб да ти харесват а на твоите потребители
- не бързай с монетизирането на сайта и не се впускай в дългосрочни уговорки колкото и примамливи да ти звучат
- спазвай върховенството на закона :)

Надявам се нещо от гореизброените да ти е полезно
 

Горе