Кога мислите че ще се изчерпат ресурсите?

От: Кога мислите че ще се изчерпат ресурсите?

Поискай и ще ти се даде!

А иначе по темата, имаш ли идеи как да се опазят свинете от изчезване?...

Аз примерно си смених аватара в чест на свинята:)
А иначе ше ги опазим от изчезване кат не спираме да ги ядеме:)
 
От: Кога мислите че ще се изчерпат ресурсите?

Сетих се нещо много яко, ама го забравих, случвало ви се е предполагам ии ми влиизате в положението :)

И аз така - ай, обърни ми малко внимание, че ще си забравя мисълта след малко :)
 
От: Кога мислите че ще се изчерпат ресурсите?

Аз примерно си смених аватара в чест на свинята:)
А иначе ше ги опазим от изчезване кат не спираме да ги ядеме:)

:lol:

Толкова е просто (като достъпно да се сетиш) и точно.
Току що спаси поне няколко свине :|
И потвърди моето предположение, че ако нещо не разхищаваме, което не ни е жизнено-важно то няма и да се изчерпа! :twisted:
Благодаря ти! Ти си истинско вдъхновение! :clap:
 
От: Кога мислите че ще се изчерпат ресурсите?

пак го обърнахте на комедия :D :lol: въпроса ми го измислих като гледах по нешънъл или по дискавъри някакво предаване
 
От: Кога мислите че ще се изчерпат ресурсите?

пак го обърнахте на комедия :D :lol: въпроса ми го измислих като гледах по нешънъл или по дискавъри някакво предаване

Въпросът ти е сериозен, но не знам дали си се сещал, колко може да се спекулира със страховете на хората. За това не са необходими някакви драматични сценарии, а малко по-ведро и спокойно съществуване :)
 
От: Кога мислите че ще се изчерпат ресурсите?

Ако свърши нафтата цивилизацията ще се промени тотално, но не съм сигурен дали за добро или лошо.
 
От: Кога мислите че ще се изчерпат ресурсите?

Въпросът ти е сериозен, но не знам дали си се сещал, колко може да се спекулира със страховете на хората. За това не са необходими някакви драматични сценарии, а малко по-ведро и спокойно съществуване :)
Защо трябва да се спекулира има учени, които изчисляват какво стаа трябва да гледаме реално на нещата.
 
От: Кога мислите че ще се изчерпат ресурсите?

Защо трябва да се спекулира има учени, които изчисляват какво стаа трябва да гледаме реално на нещата.

Ако чак толкова вярваш на учените жалко за животът ти, който ще мине в непрекъснати притеснения - какво ядеш, как, какво пиеш, какво дишаш,по колко пъти правиш секс и т.н. Въпрос на светоусещане и настройка. Аз лично им вярвам дотолкова доколкото да научавам интересни неща, заради които и с които да се развивам и бъдещето да си заслужава. Останалото е за ... медиите :)
 
От: Кога мислите че ще се изчерпат ресурсите?

Ако чак толкова вярваш на учените жалко за животът ти, който ще мине в непрекъснати притеснения - какво ядеш, как, какво пиеш, какво дишаш,по колко пъти правиш секс и т.н. Въпрос на светоусещане и настройка. Аз лично им вярвам дотолкова доколкото да научавам интересни неща, заради които и с които да се развивам и бъдещето да си заслужава. Останалото е за ... медиите :)
Ако мислиш, че съм се притеснил си в грешка :-o . Просто от любопитство.
 

Горе