Кога роклите и полите ще станат част от офис облеклото за мъже в България?

Кой казва, че се изпитва неудобство? Може и да е точно обратното, някои мъже да искат да носят именно заради това, че се чувстват по-удобно. Например Бекам не носеше ли бикините на Виктория? И въпреки всичко си остана в топ листа на най-желаните мъже.
Не визирам това. Не е така, както може би се разбира.
Дервишите носят и панталон и пола.
 
Не визирам това. Не е така, както може би се разбира.
Дервишите носят и панталон и пола.
те и шотландците носят поли :)
 
те и шотландците носят поли :)
И други народи носят поли. Панталонът влиза в употреба по-късно.
Шумер - поли по днешно рабиране.
Египет - поли.
Римските императори - поли.

В Ренесанса също са носели поли.

Доспехите преди късното средновековие също са поли.
 
те и шотландците носят поли :)
Там е друго, повече е традиционно, не толкова модно.
И аз съм чувал за мъже, които доста завиждат на жените, заради копринените и дантелените облекла и бельо. Смятат, че са привлигировани в това отношение.
 
И други народи носят поли. Панталонът влиза в употреба по-късно.
Шумер - поли по днешно рабиране.
Египет - поли.
Римските императори - поли.

В Ренесанса също са носели поли.

Доспехите преди късното средновековие също са поли.
АЙДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :D
 

Прикачени файлове

  • spartanci.jpg
    spartanci.jpg
    82.8 KB · Преглеждания: 11
Александър Македонски :) После се чудиме що македонците са такива....

1688244085101.png
 
Това автора ли е? Определено роклята трябва да е черна. :) И ако ще го караш до край, виж и някой тъмен педикюр. :p
Това не съм аз на снимката.
Досега не съм пращал на някой във форума моя снимка и също не съм качвал в форума моя снимка.
 
Там е друго, повече е традиционно, не толкова модно.
И аз съм чувал за мъже, които доста завиждат на жените, заради копринените и дантелените облекла и бельо. Смятат, че са привлигировани в това отношение.
Понякога мъжките дрехи се правят от груб материал.
Има и мъжки копринени ризи.
Във физическите магазини досега не съм откривал мъжки дрехи с дантела.
Като цяло мъжете сме дискриминирани в магазините за дрехи. Винаги мъжката секция за дрехи е по-малка от женската а трябва за да няма дискриминация двете секции да са с равна големина.
През лятото много хубаво се спи със сатенена нощница.
 
Това е така. Сигурно и за бельото се отнася. Там мъжки дантели май няма. Но идеята е, че по принцип жените трябва да са контите, а не мъжете. Мъжът трябва да е по-груб, което го прави мъжествен, а не двамата с жена си да си опъвате корсетите. :D
 
Това е така. Сигурно и за бельото се отнася. Там мъжки дантели май няма. Но идеята е, че по принцип жените трябва да са контите, а не мъжете. Мъжът трябва да е по-груб, което го прави мъжествен, а не двамата с жена си да си опъвате корсетите. :D
Това са стереотипи.
Важното е човек да има собствен стил на обличане.
Да си мъжествен е въпрос на поведение, а не e въпрос на това какво си облякъл.

 
Това са стереотипи.
Важното е човек да има собствен стил на обличане.
Да си мъжествен е въпрос на поведение, а не e въпрос на това какво си облякъл.

С това трудно ще се съглася. Каква точно мъжественост лъха от мъж с къса пола и жартиери?
 
С това трудно ще се съглася. Каква точно мъжественост лъха от мъж с къса пола и жартиери?
Питай жените и момичетата харесващи снимки на такива мъже.
Това един мъж да се облече и да се излезе с дреха която производителите са я предвидили за жени, показва че е уверен мъж.
Преди време Harry Styles се появи с рокля на корицата на Vogue и жените харесаха снимката му.

34.JPG
 
С това трудно ще се съглася. Каква точно мъжественост лъха от мъж с къса пола и жартиери?

Натрапчива, обикновено.
 
Александър Македонски :) После се чудиме що македонците са такива....

Виж файлът 29570
Поне подобия на сутиен се знае че е имало в Рим, но се смята че са го носели мъже.
Почти сигурно е, че панталона се налага при конните народи.
Панталоните са били обичайни за България още в първото царство, а вероятно много преди това.
Аз съм на 100% сигурен, че в състава на т.нар. прабългари е имало много и т.нар. траки.
Периодично се потвърждава, че език, бит, обичаи, облекло са общи.
С изключение на там където няма прието друго влияние, включително по протокол - например привичките, които се приемат от българските царе и се свързват с Византия.
 
Питай жените и момичетата харесващи снимки на такива мъже.
Това един мъж да се облече и да се излезе с дреха която производителите са я предвидили за жени, показва че е уверен мъж.
Преди време Harry Styles се появи с рокля на корицата на Vogue и жените харесаха снимката му.

Виж файлът 29573
А не ти ли минава през акъла, че Хари Стайлс и другите артисти го правят защото така работи шоубизнеса?
 
А не ти ли минава през акъла, че Хари Стайлс и другите артисти го правят защото така работи шоубизнеса?
Ти не си на 15, и предполагам че си гледал оригиналния филм "Спартак".
Не може да се каже дали Александър или Спартак щяха да изглеждат по величествено в панталони, но е факт че повтарянето на един образ и внушението което му се придава променя възприятията.
Виждал ли си каменните глави от Немрут?
 

Горе