Кога роклите и полите ще станат част от офис облеклото за мъже в България?

Ти не си на 15, и предполагам че си гледал оригиналния филм "Спартак".
Не може да се каже дали Александър или Спартак щяха да изглеждат по величествено в панталони, но е факт че повтарянето на един образ и внушението което му се придава променя възприятията.
Виждал ли си каменните глави от Немрут?
Що не излезеш на улицата облечен като Спартак с меч в ръка 😂
 
Ти не си на 15, и предполагам че си гледал оригиналния филм "Спартак".
Не може да се каже дали Александър или Спартак щяха да изглеждат по величествено в панталони, но е факт че повтарянето на един образ и внушението което му се придава променя възприятията.
Виждал ли си каменните глави от Немрут?
Това са доста различни неща 😄
 
Най обичам да чета на Дафи излиянията, темата принципно е повече ташак отколкото сериозна , но той се вживява в нея :)
 
Това са доста различни неща 😄
Такава е била епохата, модерния зрител вижда пола. Обаче трябва да е доста модерно задръстен за да вижда пола.
А статуите от Немрут са изключително важни. Много са интересни "шапките" и дори съм си мислел, че може да са нещо като Розетския камък на "шапките" :), ако се дешифрира коя шапка къде е широко използвана и тогава и в следващи векове.
И според мен тези статуи показват някаква отправна точка за това как след това са оформени няколко народа.

Не е само до шапките а до цялостната стилистика.

Освен това всяка "шапка" има своя символика, която като цяло е позната и до днес.
 
Такава е била епохата, модерния зрител вижда пола. Обаче трябва да е доста модерно задръстен за да вижда пола.
А статуите от Немрут са изключително важни. Много са интересни "шапките" и дори съм си мислел, че може да са нещо като Розетския камък на "шапките" :), ако се дешифрира коя шапка къде е широко използвана и тогава и в следващи векове.
И според мен тези статуи показват някаква отправна точка за това как след това са оформени няколко народа.

Не е само до шапките а до цялостната стилистика.

Освен това всяка "шапка" има своя символика, която като цяло е позната и до днес.
виждам в теб един бъдещ D&G :)
 
А не ти ли минава през акъла, че Хари Стайлс и другите артисти го правят защото така работи шоубизнеса?
Според мен на тези артисти им харесва да облекат рокля, пола, кроп топ и тн.
Някой може да го правят с цел да превлекът внимание към себе си.
Няма от къде да се знае мотивите им.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Нищо общо.
правилно, аз нямам нервите на @етерИум да пиша и обяснявам толкова детайлно като него. Обичам простичките неща за мен има черно и бяло.... или или, Аз по скоро съм @nandibandi в мъжки вариант :)
 
Последно редактирано:

Горе