Кога според вас ще "почине" Facebook?

От: Кога според вас ще "почине" Facebook?

"Facebook" никъде няма да ходи в близикте поне 10 години. Притежават милиарди и ето какво правят, когато нещо или им куца или им правя конкуренция - купуват го. Instagram, whatsapp, oculus... Имат пари да се развиват и да купуват каквото им трябва за да бъдат най-силните. Да, нищо не е вечно, но не мисля, че скоро ще се махнат.
 
От: Кога според вас ще "почине" Facebook?

Не грешиш колега. Няма да е скоро.Толкова пари взимат... а пък да не говорим, че е най посещавания..
 
От: Кога според вас ще "почине" Facebook?

Защо като съм написал тази тема, повечето хора остават с впечатлението, че мразя facebook и искам да го угасят? Всъщност ми беше интересно какво ви е мнението по темата...

@wsna, да това е така - whatsapp е добро, но viber май доста по-добре се справя?
 
От: Кога според вас ще "почине" Facebook?

Защо като съм написал тази тема, повечето хора остават с впечатлението, че мразя facebook и искам да го угасят? Всъщност ми беше интересно какво ви е мнението по темата...

@wsna, да това е така - whatsapp е добро, но viber май доста по-добре се справя?

Не съм запознат как стоят нещата, но мисля, че viber имат над 200 милиона потребителя, а whatsapp двойно на това.
 
От: Кога според вас ще "почине" Facebook?

Не съм запознат как стоят нещата, но мисля, че viber имат над 200 милиона потребителя, а whatsapp двойно на това.

да, доста повече са, ама като гледам от мойте познати, почти всички минаха на viber
 
От: Кога според вас ще "почине" Facebook?

Viber-a за разлика от whatsapp имат и опция за безплатни разговори, което ги прави по-предпочитани от някой. Незнам какво стана със скайпа, но особено при нас от както навлезе фейсбук хората се оттеглиха от там.
 
От: Кога според вас ще "почине" Facebook?

аз все още си ползвам скайп, но от както го взе microsoft, стана много бъгав ;( и особено от както вече логват всичко на техен сървър и не е п2п/п2мп
 
От: Кога според вас ще "почине" Facebook?

Както майкрософт кретат така и фейса ще го правят
 
От: Кога според вас ще "почине" Facebook?

Ако трябва да извлечем полезното от темата, нека парафразирам въпросът в ..
"Да продължаваме ли планирано да инвестираме в средносрочен план достигането до нови клиенти в нашия бизнес, използвайки глобалната социална мрежа Facebook, въпреки че тенденциозно се превръща във все повече свободия, простотия, спам и некачествен контент, игнорирайки това, че личните ни данни са застрашени, но това се случва и в ежедневния живот - този извън мрежата."
.
Въпрос на личен избор колко и какъв вид информация ще предложиш за себе си и дали въобще ще ползваш тази, друга или ничия мрежа.

Има едни онлайн калкулатори, предсказващи смъртта.
Може да въведеш името на ФБ, рожденната му дата и да видиш резултата. Сподели, ако не е тайна после :lol:
 

Горе