Кога ще има pr update 2010 ноември?

Re: От: Кога ще има pr update 2010 ноември?

Когато някой сложи линк към Ваш сайт в негов с 50+ изходящи да не би да го карате да го махне?
Айде стига - и това не е от значение. :)

определено anchor links e #1 по значение, а ако има в тая страница релейтед контент и по-малко изходящи е още по-добре:)
 
От: Кога ще има pr update 2010 ноември?

Аз от година и половина чета някакви откъсъчни мнения из форума, че следващия pr update ще е последен....

Те Google, именно заради PR системата им се издигнаха на върха, която е била първата по рода си, точно затова са издухали altavista и yahoo доста назад. Никога няма да го премахнат, реакциите ще са огромни и ще се наложи пак да го сложат. Пък и защо да махат, нещо което е уникално и измислено от тях? Не виждам смисъл, стига сте чели градски фолкорни легенди.
 
От: Кога ще има pr update 2010 ноември?

Скорпи, не си толкова прав. ПРа значеше нещо преди доста време. От край време ПРа на страницата не влияе на позиционирането на сайта в серпа. Единствените които печелят от тази величина са търговците на връзки. Няма смисъл да се продължава да се държи тази величина, по простата причина, че от гугъл никога не са харесвали продажбата на връзки, а с оглед последните изменения при тях, съм на 90% сигурен, че скоро ПР ще изчезне като фактор за каквото и да е било.
 
От: Кога ще има pr update 2010 ноември?

Сайтът ми беше PR3, но в последствие бях разжалван до PR0 и наблюденията ми са, че от както това се случи имам по-голям % посещения от Г. Предполагам, че това е в следствие на труда ми по сайта, но със сигурност мога да кажа, че PR няма негативно (положително) значение за за СЕРП-а или поне не е осезаемо.
 
От: Кога ще има pr update 2010 ноември?

Скорпи, не си толкова прав. ПРа значеше нещо преди доста време. От край време ПРа на страницата не влияе на позиционирането на сайта в серпа. Единствените които печелят от тази величина са търговците на връзки. Няма смисъл да се продължава да се държи тази величина, по простата причина, че от гугъл никога не са харесвали продажбата на връзки, а с оглед последните изменения при тях, съм на 90% сигурен, че скоро ПР ще изчезне като фактор за каквото и да е било.

Може да няма значение за SERP-а, но няма да махнат PR никога, PR им е символа към успеха още в началото, именно с него са пробили, това имам предвид.
 
От: Кога ще има pr update 2010 ноември?

дано не го махнат..че доста голям % от доходите ми ще падне.
 
От: Re: Кога ще има pr update 2010 ноември?

Потвърждавам че ъпдейта почна, но засега е минал само през 5% от сайтовете, които следя.

Как разбираш на кои сайтове им е обновен ПР-а?
 
От: Кога ще има pr update 2010 ноември?

Познава се по това че или е намалял или се е увеличил, ако няма промяна до последно мисля че няма как да знаеш минал ли е при теб и не е променил нищо или тепърва ще минава.
 

Горе