Кога ще почнат да продават поли и рокли за мъже в мъжките секции на магазините?

9876

Active Member
Аз съм мъж. Пробвал съм много поли и рокли по магазините - някои ми отиват, а други не, но така е с всички видове дрехи. В магазините за дрехи, за да пробваш такива дрехи трябва, да отидеш в женската секция и от там да си вземеш или другия вариант е да отидеш с момиче и тя да ти ги носи в пробната. Според мен модната индустрия трябва, да се съсредоточи в пускането на поли и рокли за мъже. Определено ще са хит на пазара.

Споделям и тези клипове, които може да са полезни на хората във форума:

 
ти сериозно ли? :eek: :eek: :eek:
 
Да. Темата е сериозна.
Споделям и още едно видео по темата.
всъщност то има такава скрита ВИП секция във форума , просто помоли @Blinky да ти даде достъп до нея. Има няколко от известните тук членове на форума с достъп до тази секция , мога да ти ги изброя поне тези за които аз се сещам като @Sky , @fast_and_the_curious , @$INeed$ , @tipin , попитай ги на ЛС да ти дадат достъп
 
Кога реши, че не искаш да си момче ? От малък ли ? Как по-точно
Харесал му е живота и популярността на Емили тротинетката :cool:
 
Харесал му е живота и популярността на Емили тротинетката :cool:
Моле те без тази, че като чуя и наистина не знам... просто ми идва да си блъсна лаптопа.
Всеки може да прави каквото иска, стига да не пречи на другите. Когато започнат да протестират, да ми навират в носа тия движения и идеи. Да ми казват, защо не ги харесвам и че трябва да ги харесвам няма как да стане. Да учат децата и подобни неща не са нормални.
 
  • Like
Реакции: Vbb
Много далече отидохте.
Юзърът просто обича да носи рокли и поли - нищо повече.

Ситуацията изглежда под контрол.
 
Кога реши, че не искаш да си момче ? От малък ли ? Как по-точно
Не съм казал, че искам да съм момиче. От тинейджър се зарибих по полите и роклите и стигнах до извода, че тези видове дрехи могат да се носят и от мъже, като официални и като неофициални дрехи зависимост от моделите. Лично аз не мисля, че трябва да се правя на момиче и да се държа като момиче, за да нося пола или рокля и затова не се правя на момиче.
 
Не съм казал, че искам да съм момиче. От тинейджър се зарибих по полите и роклите и стигнах до извода, че тези видове дрехи могат да се носят и от мъже, като официални и като неофициални дрехи зависимост от моделите. Лично аз не мисля, че трябва да се правя на момиче и да се държа като момиче, за да нося пола или рокля и затова не се правя на момиче.
Като седнеш някъде с тая рокля как ще кръстосаш краката без да смачкаш кайсиите? Или не си падаш по късите роклички?
 
Като седнеш някъде с тая рокля как ще кръстосаш краката без да смачкаш кайсиите? Или не си падаш по късите роклички?
Най ми харесват средните по дължина поли или рокли. Досега не съм излизал навън с рокля или с пола и не съм сядал на обществено място с този вид дрехи - просто преди да ги купя ги пробвам в пробната. Може това лято да пробвам да изляза с пола или с рокля на обществено място. Още не съм решил. Нося основно вкъщи поли и рокли. По принцип ми харесват повече по-дългите рокли, но и късите ги харесвам. Носил съм на обществени места други видове женски дрехи, като потници, дънки, клинове, блузи с дълъг ръкав, пуловери, бодита с дантела или класически бодита с дълъг ръкав и др.

Нямам само женски дрехи имам и мъжки дрехи в гардероба. Моето мнение е че не трябва да робуваме на стереотипите понеже това е вредно. Жените са често по-освободени от мъжете и една жена, ако е фенка на някой филм или сериал и има такава тениска в мъжката секция на магазина би я пробвала и би я купила ако и седи добре, докато един мъж ако е фен на даден филм или сериал и има такава фен тениска в женската секция на магазина ще я гледа и няма да се реши, да я пробвам понеже е в женската секция.
 
Ако ще излизаш с рокля моя съвет е да е в голям град, че по малките населени места не са много толерантни.
 
  • Like
Реакции: 9876
Носенето на поли и рокли от мъже не е нова мода
2af51657beb6856cb887bb8a89a0ce21.jpg
15%20Statues%20of%20Chinese%20warriors.jpg
 
Носенето на поли и рокли от мъже не е нова мода
2af51657beb6856cb887bb8a89a0ce21.jpg
15%20Statues%20of%20Chinese%20warriors.jpg
да ама такива рокли пък жените не са носили
 
Носенето на поли и рокли от мъже не е нова мода
2af51657beb6856cb887bb8a89a0ce21.jpg
15%20Statues%20of%20Chinese%20warriors.jpg
Като малки искахме да носим мечове и щитове, ама не и рокли...на зле отиват нещата
 
Верно си е бизнес ниша: рокли и поли, които да стоят добре на мъже.
То се прави вероятно, ама не и за масовия пазар.

Ще има безплатна реклама от всички световни медии и ще можеш да сложиш "As Seen on CNN" и т.н. на магазина.
 
  • Haha
Реакции: Vbb

Горе