Кодирам дизайни - PSD/HTML към WordPress и Изработвам различни уеб сайтове

nikych

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,

Предлагам евтино и много бързо кодиране на дизайни: PSD към HTML/CSS, PSD към WordPress, HTML/CSS към WordPress - Бих се радвал някой да ми предложи и постоянна работа... :wink:
Също така, изработвам и Електронни магазини, фирмени, хотелски и рекламни сайтове. Предлага се и създаване или редактиране на различни системи, например социални мрежи, акционери, сайтове за обяви, букс, групово и други.

Цените са в зависимост от Вашите изисквания и трудността на проекта, който възлагате :)

Моля, ако желаете изработка на какъвто и да е сайт се свържете с мен тук или на скайп: niky_gat и ще обсъдим най-доброто решение за Вашия проект, както и цената. ;)

Имам доста разработени и вече функциониращи проекти, които бих се радвал да ги покажа на всеки заинтересован...
Моля без излишни коментари по темата 8)
 
От: Кодирам дизайни - PSD/HTML към WordPress и Изработвам различни уеб сайтове

Привет, пиши ми на [email protected]. (Надявам се да си от София)
Какво да ми пишеш - ами освен html/css, кои други езици владееш? Например JavaScript/jQuery? Проекти в които си участвал или изработил сам, тоест портфолио.
+ Всичко друго за което се сетиш и мислиш, че има значение.

Поздрави!
 
От: Кодирам дизайни - PSD/HTML към WordPress и Изработвам различни уеб сайтове

Изпратен ти е емайл с пълно инфо за мен и моя екип ;)
 
От: Кодирам дизайни - PSD/HTML към WordPress и Изработвам различни уеб сайтове

Свободен съм за нови проекти или постоянна работа :)
 
От: Кодирам дизайни - PSD/HTML към WordPress и Изработвам различни уеб сайтове

Добавих те, виж си скайпа.
 
От: Кодирам дизайни - PSD/HTML към WordPress и Изработвам различни уеб сайтове

Свободен съм пак за нови проекти или постоянна работа ;) :)
 
От: Кодирам дизайни - PSD/HTML към WordPress и Изработвам различни уеб сайтове

Отново готов за работа - пишете :) :)
 
От: Кодирам дизайни - PSD/HTML към WordPress и Изработвам различни уеб сайтове

Свободен съм няколко месеца и търся дългосрочна работа :) Разбира се, отворен съм и за отделни проекти.

Цените сега са по-ниски от всякога....Евтина и качествена изработка на почти всякакви уеб сайтове ;)
 
От: Кодирам дизайни - PSD/HTML към WordPress и Изработвам различни уеб сайтове

Търся човек, който има регистрации в freelancer сайтове... ;) Трябва ми човек, който да bid-ва(наддава за проекти), като срещу всеки спечелен проект ще получава процент от стойността на проекта - ще се договорим за процента :)
 

Горе