Кодиране на форма (<form>)

hatre

Active Member
Имам една form-а и дали може да се направи ката че стойностите (value) на полетата (<input type="hidden" value="pass">) да не се вижда през firebugs? Има вариант с http://packer.50x.eu/ да се кодира JS и той да подава стойности , но на самия packer в кода му пак се виждат стойностите.
 
От: Кодиране на форма (<form>)

Ха дано ама надали, това е като с фаербъга да видиш php кода на някой сайт, с една дума невъзможно!

Имам една form-а и дали може да се направи ката че стойностите (value) на полетата (<input type="hidden" value="pass">) да не се вижда през firebugs? Има вариант с http://packer.50x.eu/ да се кодира JS и той да подава стойности , но на самия packer в кода му пак се виждат стойностите.
 
От: Кодиране на форма (<form>)

И пак да се допълня, дори и да го минеш през js, фаербъга има функция да следи за него и може да видиш всичко което се променя. ;)
 
От: Кодиране на форма (<form>)

на ме ми трябва колкото в общия раздел, дето е html-a там да не се виждат, не повече. И мерси, че се включи да питам нещо дето ще ми свърши работа: Тази функция document.forms["myform"].submit() - мога ли да направя, че така да субмитва, но без да има форма в html-a? Всичко да е в JS.
 
От: Кодиране на форма (<form>)

Няма такъв филм фаербъга разглежда по същия начин като ctrl+ u, само дето е динамично, и да залъжеш учото или браузъра той ще го хване.

Все-пак, улавя и заявки към сървърните езици, надали ще му е проблем един жаба скрипт. :)

на ме ми трябва колкото в общия раздел, дето е html-a там да не се виждат, не повече. И мерси, че се включи да питам нещо дето ще ми свърши работа: Тази функция document.forms["myform"].submit() - мога ли да направя, че така да субмитва, но без да има форма в html-a? Всичко да е в JS.
 
От: Кодиране на форма (<form>)

За формата, колегата по-горе ти каза, можеш да събмитваш, и от линк, и от див, и от параграф и от каквото ти дойде на ума. ;)
 
От: Кодиране на форма (<form>)

Ще ти постна пример, ама утре, вече, ми бръмна главата. :)

ок ще го мъча благодаря
 

Горе