Кодове за отстъпки за VPS хостинг

catchme

Member
Кодове за отстъпки за VPS хостинг от Дата Център България

50PBIZ2YNC - 50% отстъпка на всеки нов клиент при плащане за 2 години за VPS планове ЗА КОРПОРАТИВНИ КЛИЕНТИ

20PPRIV1YFNC - 20% отстъпка за първите 5 нови клиента при плащане за 1 година за ПЕРСОНАЛНИ VPS планове
 
От: Кодове за отстъпки за VPS хостинг

Да ползвам темата,
50% one time off при NordicVPS - VPS50OFF
 
От: Кодове за отстъпки за VPS хостинг

Аз съм доволен да ти кажа. За бг сайт не е удачно. Скоростта до бг е ниска.

На мен много бързо ми се отваря сайта им, нямам никакви ядове, да не си пуснал да точиш нещо от нетя?
 
От: Кодове за отстъпки за VPS хостинг

И на какво се дължат тези прекалено високи цени?
С какво сте повече от конкуренцията, че искате в пъти повече.
 
От: Кодове за отстъпки за VPS хостинг

Ако направим равносметка ще се види, че всъщност цената е доста приемлива и никак не е висока, а дори е много по ниска от останалите! Просто начина на предлагане и професионалното ниво на продукта са различни от останалите. При нас цените на VPS започват от 9.95 лв., но това е най-малкото. Освен това вие получавате допълнително независимо пространство за вашия бекъп и така пространството което ползвате е четири пъти по голямо от на останалите за такава цена. Другият важен фактор са допълнителните функционалнисти(лайв миграция, бекъп и архивиране с един клик и др.) и екстри(избор на С клас мрежи, над 160 безплатни платформи с един клик, безплатни домейни и др.). А и не е за пренебрегване и факта, че ние не олвърселваме ресурса! Има и конфигуратор за създаване на пакет и може да го ползвате в последствие лайв за да си донастройвате ресурса според нуждите!
 

Горе