Код четец за кола ATS 900 софтуер - спешно търся

naskobg

Well-Known Member
Здравейте ,
Един приятел има код четец за кола ATS 900 за който е нужно да се поднови абонамента но това не може да се случи защото фирмата Адиасис не отговарят ..Ето тук http://www.adiasys.com/download.php пиша кода който е на самото устройство...Версията на софтуера е 15 която не поддържа повечето автомобили..Най новата е версия 22 ..
Звънях им на телефоните от ссайта но не отговарят и сега незнам как да ъпдейтна софтуера а моя приятел има сервиз за коли и му е жизнено важно .Просто тази фирма е изчезнала.
ако някой има от 21 версия или 22 ще му е платя няма проблем.







незнам дали е правилното място за темата..
 
Звънни пак или отиди на място.

Ако наистина не може да се свържеш то пробвай да се свържеш сys Спектроматик, които също продаваха ATS 900
 
Моя приятел е бил там но няма и следа от тях а сайта им седи но нищо не може да се поръча..
Спектроматик също не го предлагат ..днес им звънях. Незнам защо така изчезват при положение че така спират работата и устройството им работи само с техноя софтуер.
 
здравейте.аз също имам ATS900 но версията на софтуера е старичка,ако някой разполазга с по нова ще съм му благодарен да ми услужи.плащам си.
 
ivan81- с коя версия на софтуера си?Незнам дали по-нова версия на програмата от друг човек ще тръгне , защото иска код който е на самото устройство.
 

Горе