Кое е най-доброто начало?

lilalexmoney

New Member
Здравейте.

* Като за начало, бихте ли ме посъветвали къде да стартирам, в кой афф.

Значи имам точен план какво съм решил да правя.

Като за начало съм решил да започна с:

1- Ще си качвам сайтовете на Фрий Хостове. То не че пречи от "ime_na_saita.hosta.com" да го обърна през dot.tk на "ime_na_saita.tk"

2- Първоначално ще напускам повече сайтове с готови темплейти.

3- Целта ми е за начало някви скромни суми на месец. Примерно $60 / $100.

4- В последствие с изкараните пари, да си купя домейн. Който основната му страница да е реклама на какво предлагам. Тоест реклама на сайтовете. И да ги преведа сайтовете с суб домейни към купения.

5-Когато вече стигна до изкарани пари за собствен домейн. Ще се регистрирам в всевазможни афф програми. И ще ги вкарам към основния сайт, примерно "аффсайт1.сайтами.com" .

6-Когато натрупам повече опит и сайтове. Ще почна да им вкарвам и GoogleAdsense.

Моля давайте съвети. Основно по точка * и 3.


Благодаря на всички предварително.
Нов съм тук. Неискам да споря и да се карам сникой. И нямам никакви намерения да го правя. Тук съм ако може някой да ми помогне, и да помагам ако мога. Затова ваздържайте се от тъпи критики извън темата. И нека тоя форум беде за помощ а не съревнование, като всички останали хелп форуми днес.
Благодаря.
 
От: Кое е най-доброто начало?

Здрасти,

добра стратегия си си измислил и силно се надявам да си я изпълниш, като по нея ще стигнеш и до по-сериозни сайтове ио други такива начинания. ;)

Форумът разполага със секция, в която има Проверени Афилиейт Програми - Trusted Affiliate Programs , с които може да почнеш. Реално 2-3 продажби могат да ти гарантират тези $60-100 на месец. Обаче като всяко едно начинания и това ще изискава работа. Хубавото тук е, че това е плануван трамплик към другите начинания, които реално биха изкарали повече от плануваните ни в т.3.

Можа да бъдеш сигурен, че този форум е предимно и само за помагане. Не се толерират заяжданиците тук. Но си има спорове, няма какво да се лъжем. Надхвърлянето на нормалния тон не се прави. ;)

Успехи с начинанието. ;)
 
От: Кое е най-доброто начало?

Мерси много.
Що се однася за работата.
Отделям малко време на PC. 2,3 часа. Но когато почна да правя нещо отделям наобяд по 3 часа и вечерта от 12 до към 7 сутринта.
Надявам се да ми стигне :D

Мерси за укуражаването.
Доста скоро ще пусна 1-вите си сайтове.

Ще те даржа в течение на този пост, ако ти е любопитно.

:)
 
От: Кое е най-доброто начало?

Аз имам два въпроса за двата ти сайта:

1. Що са в 2-а варианта (правиш си дубликат-Гугъл не го кефи дублираното съдържание)?
2. Направили си труда да пренапишеш текстовете (мързи ме да проверявам)?
 
От: Кое е най-доброто начало?

На въпроса нa gangster: неса два варианта, просто от хоста името ми е много дълго и го оправих през dot.tk !

На савета на win_xp: я дай малко повече инфо за Blogger и кво имаш напредвид за "индексира се много по-добре" .
 
От: Кое е най-доброто начало?

Пич, имам чувството, че си мислиш, че си измислил някаква супер яка схема. А то ти нямаш правилно решение, поне дотук като гледам.

Тръгваш с много малко информация, почети форума минимум месец и тогава се захващай.

А да, и първо пробвай как е с адсенса, пък после поглеждай полека, полека към аффмаркетинга, че ще ти се види невъзможна работа ако почнеш направо с това.
 
От: Кое е най-доброто начало?

Мерси за съвета.
Но съм се занимавам и с Адсенс. Имам некви $10 там :)
И ще чета, :) немисля да се правя на самоук :p
И м/у другото тва не е цялата схема :) Цялата схема е прекалено голяма,
за цял пост. Но ти си адски прав иска много четене, а аз това и правя :)
Чета и коет неми е ясно питам :) и пак ти благодаря за саветчето :p
 
От: Кое е най-доброто начало?

"На въпроса нa gangster: неса два варианта, просто от хоста името ми е много дълго и го оправих през dot.tk !

На савета на win_xp: я дай малко повече инфо за Blogger и кво имаш "

Здравей!
Blogger е място където можеш да си пуснеш блогче. Техните темплейти са предварително оптимизирани за търсачки и заради това колегата каза, че се индексират по-добре. А това от своя страна означава, че за кратко време попадаш в резултатите от търсачките, а и в доста случаи на добри позиции.
А относно двата ти сайта, очаквай наказание от търсачките, защото и двата са с крадено съдържание. Ако гледаш лесния начин поне ги прекарай през някой rewrite tool и ги провери за граматични грешки. И чак след това ги публикувай.
А това "оправяне" с dot.tk на домейните, според мен, прави още веднъж дублирано съдържание. Тук по-добре и колегите да се изкажат.
 
От: Кое е най-доброто начало?

Ами незнаех :( просто смятам че повечето хора избягват домейни от сорта на " името-на-сайта.името-на-хоста.com" и затова си го скасих от там.

Благодаря на всички, адски много ми помогнахте с тази информация.
Сега разработвам точка 6 от своя проект. Че когато свърша с точка 3, тя да бъде пусната в действие. :) Смятам че ще ви хареса, идеите ми са си автоврски и силно се надявам да просперират в бъдеще. :) Пак ви благодаря за саветите.
:) Ще се радвам и на още.
 
От: Кое е най-доброто начало?

Извинявай , ама воубще не е толкова лесно колкото си мислиш , ще ти трябва много време за сателитни блогове, статии , линкбилдинг , регване по директории и сайтове за обяви в канада /америка , пък и с тия free хостове никой няма да поръча нещо , да не говорим , че от 24 часа , 6-7 са downtime
 

Горе