Кое е по добре програма или сайт?

exP

Banned
кое ще е по добре .еxe което ще се сваля и ще се гледа от него телевизия или сайт в който да влизате и да гледате телевизия дайте вашето мнение
 
От: Кое е по добре програма или сайт?

Ами то си зависи. Ако е сайт.. ще ти генерира ебати трафика?
 
От: Кое е по добре програма или сайт?

Сайт + Програма :).
 
От: Кое е по добре програма или сайт?

Ами то си зависи. Ако е сайт.. ще ти генерира ебати трафика?

То няма разлика дали ще се отваря в браузъра или в друга програма, все същото е. Супер лесно се правят такива програмки с Multimedia Builder MP3. Ама като е .exe не знам кой ще рискува да си го пусне, и дали можеш да гарантираш на потребителите че няма да е овирусено, пък като се прави софт на машина с пиратски софтуер как да гарантираш ...
 
От: Кое е по добре програма или сайт?

AxCx има разни сайтове дето ти тестват сайта редовно за вируси или пък им даваш файл, тестват го и го хостват... за да може потребителите да свалят от там директно :)
 
От: Кое е по добре програма или сайт?

axcx има разни сайтове дето ти тестват сайта редовно за вируси или пък им даваш файл, тестват го и го хостват... за да може потребителите да свалят от там директно :)

Покажи ми програма която хваща 100% от вирусите ? Като напиша сега нещо ново ще ме хванат за ... Ъпдейтите ще са готови след месец, докогато ще съм направил още 5 нови версии. Говоря примерно. За това софт се пише на чиста машина без нет, с платен os и останалите девелъпърски програми. И на големите компании се случва да продават програми на които след време се оказва че има закачена някоя буболечка, тогава се чудят как да обезщетяват клиентите и лапат бастуна. Ти ще поемеш ли отговорнността че предлагана от теб програма е чиста от вируси ? Или мислиш че някой сайт ще я поеме вместо теб ?
 
От: От: Кое е по добре програма или сайт?

Покажи ми програма която хваща 100% от вирусите ? Като напиша сега нещо ново ще ме хванат за ... Ъпдейтите ще са готови след месец, докогато ще съм направил още 5 нови версии. Говоря примерно. За това софт се пише на чиста машина без нет, с платен os и останалите девелъпърски програми. И на големите компании се случва да продават програми на които след време се оказва че има закачена някоя буболечка, тогава се чудят как да обезщетяват клиентите и лапат бастуна. Ти ще поемеш ли отговорнността че предлагана от теб програма е чиста от вируси ? Или мислиш че някой сайт ще я поеме вместо теб ?

Начи виж ся това за което ти говориш е безплатните услуги. *за тях говорех и аз.
Та... има и платени услуги... срещу някакви $ на месец или година си имаш предимство пред другите и обикновенно до 24 часа се качва новия файл...
То кво ли казвам на теб... ти сигурно знаеш... карай някой може да не знае :).

п.п.
Обикновено това с прикачването на вирус към програмата става предимно ако девелопъра е с кракната версия на api.
 
От: Кое е по добре програма или сайт?

аха ясно значи само ще обнова сайта... :)
 

Горе