Кое е удачно ..biz или me домейн

miraco

Member
Значи нещата са следните, 4 буквен me домейн да взема или 6 буквен biz. За българия става въпрос, кой ще има по голяма тежест или няма значение.
 
От: Кое е удачно ..biz или me домейн

Зависи за какво е, но тези me хич не ми харесват.
 
С .ме можеш да измислиш нещо по-интересно, като celuvai.me или нещо подобно. Това разширение е перфектно за сайтове за запознанства и от този род. Изборът ти зависи от това на каква тематика ще е сайта.
 
От: Re: Кое е удачно ..biz или me домейн

Тематиката ще е за имоти. Просто всички други домейни са заети, с подобни имена. Предлагат ми imoti.me за това питам.Или да потърся нещо друго, с друг домейн.... все пак за България става въпрос и за това питам.
 
От: Кое е удачно ..biz или me домейн

Е хубаво звучи...ама навежда на мисъл за ипотека, не за продажба и отдаване под наем.
 
От: Кое е удачно ..biz или me домейн

.biz е по-добрия вариант. освен ако името не завиршва на ме примерно зна.ме вре.ме бре.ме .
 
От: Кое е удачно ..biz или me домейн

Ако е за имоти според мен е по-сериозно да е .biz
 
От: Кое е удачно ..biz или me домейн

И . me става, ако ще е за имоти в Монтенегро .. :)
 
Последно редактирано:
От: Кое е удачно ..biz или me домейн

E за Монтенегро в момента не мисля :) , май ще се спря на biz...само това тиренце ми бърка в очите imoti-bg.biz. Но пък мисля че не е от голямо значение. Всичко си зависи от добро оптимизиране на сайта.
 
От: Кое е удачно ..biz или me домейн

Е това уточнение го пропуснах. :)
Благодаря!

И . me става, ако ще е за имоти в Монтенегро .. :)
 
От: Кое е удачно ..biz или me домейн

Наскоро пуснаха .CO домейните, провери дали няма нещо свободно там.
 
От: Кое е удачно ..biz или me домейн

obekta.com мога да ти продам за около 100-тина $ :)
 
От: Кое е удачно ..biz или me домейн

Благодаря, но обекта за сайт за имоти ??? Спрях се на biz ...съвет кой домейн да е- bgimoti.biz, bgimot.biz, imot-bg.biz
 
От: Кое е удачно ..biz или me домейн

imot.ws е свободен, не знам дали ще ти свърши работа това .ws малко ми е кофти, но името е добро
 
От: Кое е удачно ..biz или me домейн

Значи ако трябва да избирам от тези домейни, който си дал бих взел този:

bgimoti.biz

Или в краен случай този:
imoti-bg.biz

Понеже съдържат 2 думи "имот" и "имоти". Аз по принцип съм фен на .com и ако ми трябваше подобен домейн бих измислил - някакваглупостимоти.ком. :)
 
От: Кое е удачно ..biz или me домейн

webimoti.net е свободен
Бързо докато не съм го купил
 
Последно редактирано:

Горе