Продава се: Козметика на едро

Рейтинг - 100%
3   0   0
Предлагаме ви козметика на едро произведена от Дамасцена ЕООД, с.Скобелево.
Козметиката е произведена в България и е натурална.
Опаковките са биоразградими.
Ценовите пакети за козметиката са предназначени за търговци на едро, онлайн магазини, търговски вериги, аптеки и други.
За повече информация, каталог и цени може да посетите: https://cosmetics.trakiyaenergy.com/ или да позвъните на +359 878 56 3372
 
Здравейте! Радваме се за това, че закупувате козметиката на Дамасцена. Ние ви предлагаме да продължите да закупувате козметиката на Дамасцена, но на цени на едро. Ако сте прегледали сайта от линка по-горе сигурно сте видяли, че фигурира и Тракия Енерджи - 75. Това е така, защото ние от Тракия Енерджи-75 имаме за цел да свързваме купувача с търговеца в случая Дамасцена. Тракия Енерджи е търговски консултант на Дамасцена ЕООД, нищо повече. Ние не слагаме наша си надценка. Ако сключим договор за постоянни покупки от ваша страна, а и всякакъв вид покупка вие ще закупувате козметиката директно от производителя Дамасцена ЕООД. Ако се нуждаете от допълнителна информация може да се свържете с нас на телефон 0878563372
 
Не знам как ще ме убедите, че цена на козметика с 15-20% под цена краен клиент (спрямо онлайн магазина на Дамасцена), може да се нарече "цена на едро". Сами би трябвало да знаете какви са надценките при търговията с козметика, щом сте търговски консултант.
Моля за по-сериозно отношение. Не сме на лов за шарани, които да купуват козметика с 15-20% под "цена клиент".
Или дайте разбивки за бройки и по-сериозни количества, или не мисля, че ще имате каквито и да е продажби.
 
Ако сте погледнали ценовия каталог в страницата по-горе която съм, публикувал ще видите, че е драстично надолу. Вие си решавате как да, купувате. Ние не сме на лов за шарани, а всичко което представяме в сайта по горе го пише. Четете!!!
 

Горе