Кои са най-зле от Inet Общноста вмомента?

Кои са най-зле вмомента?


  • Общо гласове
    24

ReminD

Well-Known Member
Въпроса е малко кофти, защото все пак сме във форум наречен предприемач и аз мисля, че всеки, който е предприемач в нишата си, може да направи добри пари, ако е предприемач, но все пак:


Програмисти?
Дизаинери?
SEO?
Типичните webmasters?
 
Последно редактирано:
От: Кои са най-зле от Inet Общноста вмомента?

За БГ става въпрос... за EN нещата са много различни.
 
От: Кои са най-зле от Inet Общноста вмомента?

Типичните webmasters!
Ей за това гласувам! (щото и аз съм от тях и знам за какво иде реч)
Иначе съм работил с няколко много кадърни хора от другите отговори.
 
От: Кои са най-зле от Inet Общноста вмомента?

Предполагам че в анкетата се има в предвид кой сфери са най-зле като заплащане. Лично аз смятам че това са хората занимаващи се с оптимизация и писане на статии.
 
От: Кои са най-зле от Inet Общноста вмомента?

То в БГ всичко е зле, но дизайнерите и програмистите май са най-зле щото имат най-малко поръчки и са на доста по-ниски цени спрямо тези в чужбина (е има и изключения).:)
 
От: Кои са най-зле от Inet Общноста вмомента?

Аз имам предвид изцяло, не само като заплащане - и като умения и като присъствие. Не мога да нарека дизайнер човек, който сглобяма три правоъгълника и два шрифта и титулова "работата" си дизайн. Нито драскачите с по 3 правописни и 4 стилистични грешки в изречение - автори. Кадърните в горните сфери са и съответно добре заплатени (всеки според тарифите си), иначе няма да се занимават. Зле са типичните webmasters, особено "типичните" - боза след боза произвеждат с безкраен ентусиазъм и сляпа вяра, че ей с това ще ударят кьоравото. И съответно пари не взимат от никъде, а само наливат, така че те са най-зле.
 
От: Кои са най-зле от Inet Общноста вмомента?

Ми то май аз влизам в тая графа типичните webmasters - бълване на сайтове, но пък едва ли мога да се оплача, за разлика от програмистите и дизайнерите, поне ние типичните webmasters работим по свои проекти, тоест дори да няма клиенти за seo, пак ще се оправим.
 
От: Кои са най-зле от Inet Общноста вмомента?

По мое наблюдение дизайнера е най - платен на еденица обем от работа, следва го програиста ... и продължаваме със СЕО ...
Но така да се каже естеството на работа си няма нищо общо.
При дизайнерите говорим за някакъв вид творчество ... не че доброто програмране не може да се нарече трорчество :)

Така да се каже има дизайн .. продължаваме с програмен код.... и така засилваме конвейра че стигаме до СЕО ...

Нека кажем , че всеки изкарва по толкова, колкото може да вземе :D
 
От: Кои са най-зле от Inet Общноста вмомента?

Може би CMS-тата и WP ( многото готови добавки) поизядоха работата на програмистите, затова и тях ще сложа като overrated.
 
От: Кои са най-зле от Inet Общноста вмомента?

Freelancer-и защо няма?
 
От: Кои са най-зле от Inet Общноста вмомента?

Здравейте, да се включа и аз в доста условната тема ...
Дизайнери - "най-добре" ако са фрийланс. "най-зле" ако са някъде на работа - пълен работен ден.
Програмисти - "най-добре" ако са на пълен работен ден, "най-зле" ако са фрийланс.
СЕО мео, доста са модерни напоследък, но трудно им дават пари хората ... ако не са дизайнерите и програмистите да ги препоръчат, не знам къде са в класацията ... :) ...
Гласувам че всичко е зле, защото зависи от конкретния случай.
 
От: Кои са най-зле от Inet Общноста вмомента?

Да, няма фриилансери, няма и предприемачи (такива дето и от трите не разбират, но се занимават със сайтове и домейни)
Иначе всичките категории са зле, тъй като всичко идва от крайният потребител. Ако същият е изпаднал в апатия или просто нема кинти, това се отразява и на "ит-мейкърите"
Тва е положението - кат се изкриви кръга и почва вместо да се търкаля, да се кълчи като квадрат или паралелепипед :)
 

Горе