Кои хостинг компании са най - добри или най - лоши в България?

От: Кои хостинг компании са най - добри или най - лоши в България?

@ coolice, Пиша за каквото съм ползвал/тествал. Относно ъпгрейдите на ядрото. Не българските ми клиенти обикновенно не желаят да се пипа нищо, щом работи, начин на мислене. Лично аз ъпдейтвам, но по някога необмислено и после си страдам с проблеми. За споделен български хостинг не искам да пиша, минал съм през повечето. Няма да ми стигне една дълга страница, ако почна, по-добре да замълча.

А относно твоите експерименти, съм ти фен - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=55892&p=637158&viewfull=1#post637158
 
От: Re: От: Кои хостинг компании са най - добри или най - лоши в България?

Дублиран пост, има някакъв бъг във форума, за трети път тази вечер.
 
От: Кои хостинг компании са най - добри или най - лоши в България?

host.bg не стига, че ползват някакъв си техен панел ами при въпрос как се работи с него връщат един ред с никво обяснение.
Явно ни мислят за много умни или ги е ударил мързела.
 
От: Кои хостинг компании са най - добри или най - лоши в България?

Сега нека и аз да кажа нещичко за тея онея.
2. Delta ли са кви са. Тея хич ги няма с поддръжката. ВПС претоварване. Колегата прави всичко възможно да оптимизира сайта, администратора му казва, че не е добре, много рам гълта, ползва се кеш. Да ама то хич не е настроен сървъра с тея библеотеки. На Друг хост няма проблем. Сайтове са 2 големи онлайн магазина. Няма да ги споменавам да не става реклама. Как да е трябваше да се вземе друго решение, за да се оправят нещата. Тоя сайт вече не е достъпен.

Виртуалните сървъри които се предлагат от Delta.BG не са с включена поддръжка. Ако желаета такава пускате запитване за оферта и след потвърждение от ваша страна ще получите необходимата техническа помощ.

защото собственика им е отговорен човек и си следи тук, пише, дава съвети, драпа се от време на време, но какъвто е тук, предполагам и в бизнеса си е такъв.

Истината, че на човек му се налага да бъде до голяма степен циничен и да гледа на нещата с хумор, защото живеем в общество пълно с безработни и безахаберни специалисти, професионалисти и гурута, чиито единствен актив е техният акъл, а 3-те жълти стотинки в джоба си незнаят как да разделят. Истината е, че единствено с думи остри човек може да покаже на масата народ какви глупости им се говорят от разни такива гладни специалисти които искат да "оправят" живота ви. Факт е, че на тези знайни и незнайни анимационни георой са им виновни всички други, но те никога не биха потърсили вината в тях самите. Ей за такива неща се драпам аз, защото съм погнусен от наличието им и че някак си успяват да виреят известно време, но уви след като увяхнат, други на тяхно място идват.
 
Re: От: Кои хостинг компании са най - добри или най - лоши в България?

Истината, че на човек му се налага да бъде до голяма степен циничен и да гледа на нещата с хумор, защото живеем в общество пълно с безработни и безахаберни специалисти, професионалисти и гурута, чиито единствен актив е техният акъл, а 3-те жълти стотинки в джоба си незнаят как да разделят. Истината е, че единствено с думи остри човек може да покаже на масата народ какви глупости им се говорят от разни такива гладни специалисти които искат да "оправят" живота ви. Факт е, че на тези знайни и незнайни анимационни георой са им виновни всички други, но те никога не биха потърсили вината в тях самите. Ей за такива неща се драпам аз, защото съм погнусен от наличието им и че някак си успяват да виреят известно време, но уви след като увяхнат, други на тяхно място идват.
То нали знаеш, че е малко двустранно. Но специално за Делта, винаги съм имал добри наблюдения. Сори, че не мога да кажа същото за повечето ви колеги. И ХостингБългария са ми от супер надежните фирми. ;) Явно потребителя е излял всичко що му е на сърце. Пожелавам ви успех, видях какво ново сте пуснали и наистина смятам, че ще успеете там. Уважам фирми, които зачитат клиентите си и винаги са там, където са и те. ;) Тук някои са такива и дори да имам някакъв лош опит с тях, никога няма да ги нахраня, но другите, които им е през шмайзара, вземииииии. ;)

@uphero, баце, ти защо така с лошо. :D Хората си имат стандарт и това, че не си в час с него е изцяло твои проблем. Само да те питам, това от онази мега-звезна лятна промоция ли е? :) И се чудех защо така тънко го дават. ;) Вземи тази промоция. Тия пък един път от тях никой не е влязал тук да напише нещо.
 
От: Re: От: Кои хостинг компании са най - добри или най - лоши в България?

Да ОТ ГИГА офертата е.
Не виждаМ нищо стандартно в панела им.
Някой от тук разбиращите може ли да добави един cron jobs в техния панел без никаква помощ?
Малко не им хващам логиката да са с техен си панел.
Явно искат да ги занимават за всяка глупост.
То нали знаеш, че е малко двустранно. Но специално за Делта, винаги съм имал добри наблюдения. Сори, че не мога да кажа същото за повечето ви колеги. И ХостингБългария са ми от супер надежните фирми. ;) Явно потребителя е излял всичко що му е на сърце. Пожелавам ви успех, видях какво ново сте пуснали и наистина смятам, че ще успеете там. Уважам фирми, които зачитат клиентите си и винаги са там, където са и те. ;) Тук някои са такива и дори да имам някакъв лош опит с тях, никога няма да ги нахраня, но другите, които им е през шмайзара, вземииииии. ;)

@uphero, баце, ти защо така с лошо. :D Хората си имат стандарт и това, че не си в час с него е изцяло твои проблем. Само да те питам, това от онази мега-звезна лятна промоция ли е? :) И се чудех защо така тънко го дават. ;) Вземи тази промоция. Тия пък един път от тях никой не е влязал тук да напише нещо.
 
Re: От: Re: От: Кои хостинг компании са най - добри или най - лоши в България?

Да ОТ ГИГА офертата е.
Не виждаМ нищо стандартно в панела им.
Някой от тук разбиращите може ли да добави един cron jobs в техния панел без никаква помощ?
Малко не им хващам логиката да са с техен си панел.i
Явно искат да ги занимават за всяка глупост.
То грам не им е идеята да ги занмават. Особено промоционални клиенти. Но промоционални, непромоционални, сървиса трябва да ти е добър за всички. ;) Не не радва факта, че има разделение. Като не можеш да поддържаш добро ниво там, не се захващай въобще. ;)
 
От: Re: Кои хостинг компании са най - добри или най - лоши в България?

Алеуя, братко. Силно влизане и имаш и една репутация от мен. Все пак добре дошъл. Както казах силно почваш и най-хубавото е, че ми харесва. ;)
...
И най-добре от споменатите са Хостбългария. Евалата на момчетата там, само хубави неща съм чувал за тях. ;) Не съм ги ползвал, но знам едно лице от там и знам, че нивото е високо. ;)

И от мен зелено!

А от Хостбългария ще ме махнат само с танкове. :clap:

Пък, ако пусна голям сайт... ще се помъча да съм убедителен - да ми създадат условия.
Инак ще трябва да се хостна при CoolIceHost. :|
 
Да, всички знаем кой седи зад тях и наистна са уникални и като хора и като професионалисти. ;) И за двата хоста, които спомена говора. ;)
 
От: Кои хостинг компании са най - добри или най - лоши в България?

Англичанинът влиза и пише по-грамотно от 1/2 новодошли в сайта, евала пич.

Относно хостинг и коя е най-добрата компания ... Това ще се дъвка, дъвка докато го има форума :) ICN, Superhosting са сред фаворитите на масата тук, аз лично ползвам няколко хоста, като определено Coolicehost е най-добрият хост, който съм ползвал досега.

Успех и как казвахте вие : God save the Queen !
 
Последно редактирано:
От: Кои хостинг компании са най - добри или най - лоши в България?

И аз съм доволен от ХБ, само където мрънкат за това процесорно време:)
 
Re: От: Кои хостинг компании са най - добри или най - лоши в България?

И аз съм доволен от ХБ, само където мрънкат за това процесорно време:)

Тези момчета там нямат грешка. ;) Нали ХБ е за HostingBulgaria? :) Защото тях имам предвид.
 
От: Re: От: Кои хостинг компании са най - добри или най - лоши в България?

Тези момчета там нямат грешка. ;) Нали ХБ е за HostingBulgaria? :) Защото тях имам предвид.
Да хостбългария:). Ами понеже 2-3 пъти ми намекнаха за въпросното процесорно време.. Аз съм си чист маркетър и плащам за хостинг, който да ми поема трафика. Добре, връщам отговор, пуснете ми оферта, в която си калкулирайте там каквото трябва и не ме занимавайте с глупости. Не могло и ще трябва да спрем хостинга, ако се продължава надвишаването на процесорното време.
 
Последно редактирано:
Re: От: Re: От: Кои хостинг компании са най - добри или най - лоши в България?

Да хостбългария:). Ами понеже 2-3 пъти ми намекнаха за въпросното процесорно време.. Аз съм си чист маркетър и плащам за хостинг, който да ми поема трафика. Добре, връщам отговор, пуснете ми оферта, в която си калкулирайте там каквото трябва и не ме занимавайте с глупости. Не могло и ще трябва да спрем хостинга, ако се продължава надвишаването на процесорното време.

Е, в крайна сметка ще ти пуснат оферта за по-горен план нещо? Няма как. :) Или те държат или сменяш....то не може да не се развиваш. :) Ако за такова превишаване говорим - трафик, място, процесорно време.
 

Горе