Който линкове събира - тук се спира

От: Който линкове събира - тук се спира

Да, дори вече имам добавени БГ линкове от няколко дена и няма проблеми.

Поздрави
Христо
 
От: Който линкове събира - тук се спира

И на мен ми добави сайта в социални мрежи, работи бързо и дава отчет :) Ще работя с него и в бъдеще :)
 
От: Който линкове събира - тук се спира

chokoev, и аз се интересувам. Търся сериозен партньор, клиенти имам много.

Кога се плаща и как може да се плаща? За спининг-а мога да те уредя и с добър спинър безплатно ако съм доволен.


AlanFort, ползвал съм субмити със софтуер и винаги съм имал почти всичко което го има като софт за блек хет. Мога да кажа само едно за автоматизираните субмити: гола вода! Резултатите винаги са били или 0 или 0 до 2% от възможните 100.

Наскоро си направих на форумите и на директориите автоматизирана система дето ме предпазва от точно такива субмити - писнало ми е от разни отворковци които си правят акаунти с име xrumer test :)
 
От: Който линкове събира - тук се спира

chokoev, и аз се интересувам. Търся сериозен партньор, клиенти имам много.

Кога се плаща и как може да се плаща? За спининг-а мога да те уредя и с добър спинър безплатно ако съм доволен.


AlanFort, ползвал съм субмити със софтуер и винаги съм имал почти всичко което го има като софт за блек хет. Мога да кажа само едно за автоматизираните субмити: гола вода! Резултатите винаги са били или 0 или 0 до 2% от възможните 100.

Наскоро си направих на форумите и на директориите автоматизирана система дето ме предпазва от точно такива субмити - писнало ми е от разни отворковци които си правят акаунти с име xrumer test :)

Здравей,
сериозността поне за мен не е проблем. Имам и други постоянни клиенти с големи поръчки.
За плащането ще се разберем, както и за начинът (paypal, epay, банка).

Спининга си го правя ръчно, без ползването на база данни със синоними (като изключим хартиеният синонимен речник който ползвам). Евентуално ако имаш софтуер с по-добър алгоритъм за по-голямо разбъркване на самите синоними, но това е друга тема...

И аз се опитах да обясня това на AlanFort, но той явно е фен на софтуера. Както и да е, за всеки влак си има пътници.

П.П.
Ще ти пратя ЛС
 
От: Който линкове събира - тук се спира

Най-добре на емайла. Тук влизам понякога доста рядко - веднъж седмично. Писал съм ти, просто отговори на емайла ;)
 
От: Който линкове събира - тук се спира

Би ли си казал малкото име, защото при търсене в скайп на ник "chokoev" ми излизат 3-4 страници с абонати. Или пък може ти да ме добавиш. Там съм със същият прякор. :)
 
От: Който линкове събира - тук се спира

Втори съмбит и всичко е ОК. Доволен съм от колегата, точен и коректен...
 
От: Който линкове събира - тук се спира

Субмита стана бързо, с него всичко е ок, пича е точен.

Сега наблюдавам статистиките и ще напиша впечатления в момента в който има разлика в класирането за някоя от ключовите думи. Вече 4 дена на практика такава разлика няма (следя всички ключови думи на всички страници към които пуснахме линкове). Все още е твърде рано за видим ефект, ако има ще дойде след около 1-2 седмици - на следващия ъпдейт на беклинковете към сайта.

Във всеки случай имайте наум че реален трафик до сайта в първите дни със сигурност нява да получите, имам страхотна платена статистика и виждам всичко до 5 минути след като се е случило на сайта - открил съм само 4-5 посещения досега дошли от тези сайтове.
 
От: Който линкове събира - тук се спира

тези които са доволни,може ли да споделите за бг или английски сайт правихте оптимизацията и от коя услуга сте доволни,социалните мрежи(бг или анг) от линкове по форумите или от директории.
 
От: Който линкове събира - тук се спира

Бг сайт - английски страници в него.

Директориите още не съм ги проверил, социалките са супер като изпълнение, но като ефект за класиране и трафик - за момента нищо. Както вече казах, ще пиша по-натам отново, много е рано още.
 
От: Който линкове събира - тук се спира

С интерес чакам да напишете резултатите. Услугата изглежда интересна.
 
От: Който линкове събира - тук се спира

Направих поръчката преди седмица и днес получих репорта. Чудесно свършена работа. Ще ползвам услугите му и за напред. :)
 
От: Който линкове събира - тук се спира

Аз също съм мн доволен,коректен и точен.Човек с удоволствие да работи с хора като него
 
От: Който линкове събира - тук се спира

За втори път ползвам услугата и отново добре свършена работа.
От събмита на първият сайт вече има ефект в придвижване по
важни за мен ключови думи напред.
 
От: От: Който линкове събира - тук се спира

Може и за малко по-дълго да остана, не се знае :) Но определено повече ми харесва форума отколкото преди :)

Дано останеш, все пак си от олд-скуул дженерейшъна =)

Иначе chokoev е изключително коректен - изпълни около 17 линка - бързо и точно. Ако търсите човек за такива services - това е вашият човек от предприемач.
 
От: Който линкове събира - тук се спира

И аз използвах услугите му. Доволен съм, бърз и коректен. За в бъдеще бих работил пак с него.
 

Горе